فوت‌و‌فن: چگونه تلویزیون ال‌جی خود را به سلامت جابه‌جا کنیم و به مقصد برسانیم؟

نویسنده:

۰۴:۲۶:۲۵


با این که امروزه در بازار دستگاه‌های پیشرفته‌ای وجود دارد، اما جابه‌جا کردن تلویزیون به احتیاط و مراقبت زیادی نیاز دارد. مثلاً، تلویزیون سینما‌سه‌بعدی ال‌جی را در نظر بگیرید که تقریباً هیچ لبه مشهودی ندارد و قابش بسیار نازک است. اطلاع از نحوه بسته‌بندی تلویزیون بسیار اهمیت دارد تا اینکه به سلامت و با بیشترین دقت ممکن به خانه جدید برسد.
در این مطلب، گام‌به‌گام شما را با تصاویر راهنمایی می‌کنیم که چطور تلویزیون ال‌جی خود را با امنیت و ملایمت تمام جابه‌جا کنید.

دستورالعمل‌ها
مرحله اول:

همه کابل‌ها را از تلویزیون جدا و آنها را جداگانه بسته‌بندی کنید. از چسب نواری برای ایمن کردن سیم برق تلویزیون استفاده کنید. جدا کردن کابل‌ها و امن کردن کابل برق از خط و خش افتادن در هنگام حمل و نقل پیشگیری می‌کند.
مرحله دوم:

صفحه را با چندین حوله یا پارچه نرم بپوشانید. بعد از آن، برای محافظت بیشتر، تلویزیون را با پلاستیک‌های بسته‌بندی حبابی بپوشانید.
مرحله سوم:

تلویزیون را در جعبه اصلی خود بگذارید. اگر ندارید، یک کارتن دیگر که مناسب تلویزیون شماست تهیه کنید.
وقتی تلویزیون را در جعبه گذاشتید، بین صفحه تلویزیون و جعبه را با پلاستیک‌های محافظ حباب‌دار و پارچه پر کنید تا مراقبت بیشتری اعمال شود.
اگر جعبه‌ای در دسترس ندارید، تلویزیون را روی سطح نرمی، مانند کاناپه یا تشک، در کامیون یا وانت بگذارید.
مرحله چهارم:

جعبه را با چسب نواری محکمی بسته‌بندی کنید. برای محافظت بیشتر، ایده بسیار خوبی است که جعبه را نیز در پارچه‌ یا ملحفه‌ای بپیچانید.
مرحله پنجم:

همیشه و حتماً تلویزیون را در طول روند حمل و نقل در حالت ایستاده و طبیعی نگه دارید. اگر محدودیت فضا دارید، تلویزیون را پشت به رو و در حالی که صفحه آن رو به زمین است قرار دهید.
مرحله ششم:

برای اینکه خیالتان بیشتر راحت شود، بهترین ایده این است که تلویزیون خود را در برابر آسیب‌های احتمالی بیمه کنید. از این به بعد، خیلی راحت می‌توانید تلویزیون خود را به هر جا که می‌خواهید منتقل کنید. اثاث‌کشی مبارک!
 

برگرفته از
فوت‌ و‌ فن
لینک کوتاه
برچسب ها