مراسم رونمایی اختصاصی گوشی اچ‌تی‌سی وان (M8) برای فروشندگان موبایل

نویسنده:

۰۶:۰۶:۱۷

در مراسم رونمایی اختصاصی گوشی جدید اچ‌تی‌سی وان (M8)، بیش از 200 نفر از فروشندگان اچ‌تی‌سی از تهران و شهرستان‌ها حضور داشتند و فیلیپ بلر رئیس اروپا، خاورمیانه و آفریقای اچ‌تی‌سی و نیکیتاس گلیکاس، مدیر منطقه خاورمیانه و آفریقای این شرکت برای حضار سخن گفتند. در کنار صدها نفر از توزیع‌کنندگان عمده و خرد اچ‌تی‌سی، در این مراسم همچنین مدیران و همکاران سه نماینده اصلی توزیع اچ‌تی‌سی یعنی آرمان همراه آرین، پارس مایکروتل و یاس هم حاضر بودند. نیکیتاس گلیکاس گفت:«گوشی اچ‌تی‌سی وان(M8)دستاوردی جدید در طراحی و فناوری است که باور داریم به سرعت جای خود را در میان کاربران فناوری‌دوست ایرانی باز خواهد کرد.»
مراسم در نهایت به مناسبت حمایت رسمی اچ‌تی‌سی از لیگ قهرمانان اروپاو جام یوفا به پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و چلسی در نیمه‌نهایی مسابقات اخیر در سالن همان سینما ختم شد ولی پیش از آن دو نفر از هنرمندان شاخص سینمایی ایران نیز از دو منظر متفاوت به اعلام دیدگاه‌های خود درباره گوشی‌های هوشمند پرداختند.
سروش صحت بازیگر، نویسنده و طنزپرداز شناخته‌شده پس از مراسم رونمایی از اچ‌تی‌سی وان(M8) به بیان تاثیر گوشی‌های هوشمند در زندگی روزمره پرداخت و بهرام رادان نیز درباره جریان ثبت و بازنشر «خودنگاره‌ها» (سلفی) متاثر از انقلاب گوشی‌های هوشمند صحبت کرد و در انتها با اشاره به گوشی اچ‌تی‌سی وان(M8) به عنوان بهترین سلفی‌انداز دنیا از خود و همه حضار در سالن سینما یک سلفی به یادگار انداخت.

گوشی جدید اچ‌تی‌سی وان (M8) که به تازگی در منطقه خاورمیانه و آفریقا عرضه عمومی شده است، از هفته دوم اردیبهشت در فروشگاه‌های سراسر ایران روانه بازار می‌شود. رنگ‌های ابتدایی این گوشی زیبا خاکستری مفرغین و نقره‌ای یخین است که طی هفته‌های آتی تنوع آن به رنگ طلایی کهربایی هم افزایش خواهد یافت. 

برگرفته از
سلفی بهرام رادان در مراسم رونمایی HTC One M8
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه