امروز این ویرایشگر تصویر ١٠٠ دلاری را رایگان دانلود کنید

نویسنده:

۰۳:۴۰:۵۳

به گزارش «تابناک» شرکت نرم‌افزاری onOne نرم‌افزار ویرایشگر تصویر خود را با نام Perfect Effect ٨ Premium را امروز و تا مدت زمانی محدود ‌رایگان عرضه می‌کند. این نرم‌افزار هم به عنوان یک برنامه Standaone‌ قابل استفاده است و هم‌ پلاگینی برای فوتوشاپ، Photoshop Element، Aperture و Lightroom:

این نرم‌افزار جزو هشت مدل نرم‌افزاری است که بسته کلی گرافیکی این شرکت با نام Perfect Photo Suite ٨ را تشکیل می‌دهد و تا پیش از این، جداگانه به فروش می‌رفت. همچنین باید اشاره کرد که دانلود رایگان این نرم‌افزار به معنای Full License بودن آن است و هیچ مدت زمان محدودی برای استفاده از این نرم‌افزار حراجی وجود ندارد. 

البته همان گونه که گفته شد، هنور مشخص نیست که این حراج تا چه مدت ادامه دارد و آن گونه که مشخص است، مدت آن کاملا محدود است. 

نرم‌افزار Perfect Effect ٨‌ یک کتابخانه فوق‌العاده از فیلتر‌ها و افکت‌ها را در بر دارد که می‌تواند حالت عکس‌ها را به شدت خاص و منحصر به فرد سازد. این کتابخانه قوی همچنین به شما اجازه می‌دهد، فیلتر‌ها و افکت‌ها را خود ویرایش کرده و افکت‌های مورد نظر خود را ایجاد و ذخیره کنید.

امروز این ویرایشگر تصویر 100 دلاری را رایگان دانلود کنید


برخی از دسته‌بندی ابن فیلتر‌ها عبارتند از Gradient‌های قابل تنظیم، HDR Look، Photo Filters و Portrait Enhancer. این بسته نرم‌افزاری بر روی ویندوز ٧ به بالا و همچنین بر روی Mac OS ١٠.‌٧ و بالا‌تر قابل اجراست. همچنین اگر از قبل Perfect Effect ٨ را در حالت beta و یا Trial نصب کرده باشید، نرم افزار اقدام به Uninstall‌ کردن آن و نصب نسخه رایگان و Full Version خواهد کرد. 

برای دانلود این نرم‌افزار فوق العاده ١٠٠ دلاری اما ‌رایگان به آدرس زیر بروید:

http://www.ononesoftware.com/landing/pe8offer

برگرفته از
Perfect Effect 8 Premium
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه