مایکروسافت در نهایت از مواضع خود عقب‌نشینی می‌کند

نویسنده:

۱۰:۲۱:۲۱

از تاریخ 19 خرداد، خریداران می‌توانند از فروشگاه‌ها کنسول جدید مایکروسافت را با قیمت 399 دلار و بدون کینکت تهیه نمایند. کینکت به صورت جداگانه در پاییز عرضه خواهد شد.
کاربران همچنان می‌توانند از برنامه‌های فراوان و قابلیت‌هایی مانند دادن دعوت کردن دیگران به بازی در حال مشاهده تلویزیون، قابلیت تعوض بین بازی‌ها و … بدون استفاده از این سنسور حرکتی استفاده کنند.
شما از همین الان می‌توانید کنسول را بدون کینکت از طریق سایت آمازون و یا سایت‌های فروشنده دیگر پیش‌خرید کنید.
مایکروسافت نیز همچنین سالگرد Games With Gold در ماه خرداد را با عرضه Dark Souls، Charlie Murder و Super Street Fighter 4: Arcade Edition  جشن می‌گیرد. Games With Gold برنامه‌ای از سوی مایکروسافت است که هر ماه چند عنوان به صورت رایگان در اختیار کاربران با اشتراک طلایی Xbox 360 قرار می‌گیرد.
خبر جدید این است که این برنامه در ژوئن(خرداد) راهی و وارد Xbox One نیز خواهد شد و این برنامه برای این کنسول با دو عنوان Max: The Curse of Brotherhood و Halo: Spartan Assault آغاز خواهد شد.
Deals with Gold نیز برای Xbox One از خرداد ماه شروع خواهد شد، این برنامه تخفیف‌هایی را برای کاربران طلایی و برای عناوین مشخصی در نظر می‌گیرد. Ryse: Son of Rome و Forza Motorsport 5 عناوین اولین ماه این برنامه هستند که به آن‌ها تخفیف تعلق خواهد گرفت.
و اما آخرین تغییر بزرگ، از همان ماه ژوئن دسترسی به اپ‌های Machinima، Twitch، Netflix، Upload و چندین مورد دیگر برای تمامی کاربران لایو آزاد خواهد بود و دیگر تنها اختصاص به کاربران دارنده اشتراک طلایی ندارد.
به روشنی واضح است که مایکروسافت این تصمیمات را برای جبران محبوبیت و فروش کم‌تر نسبت به رقیب خود اتخاذ کرده‌است، سوال این است که این تغییرات در آینده تا چه میزان موثر خواهند بود؟

پدرام بهادری

برگرفته از
Xbox One
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه