جایگزین‌های رایگان برای Appهای پولی اندروید را اینجا پیدا کنید!

نویسنده:

۰۲:۱۱:۲۳

اگر نمی‌توانید یا نمی‌خواهید برای این App‌ها پولی بپردازید، باید جایگزین‌های رایگان آن‌ها را پیدا کنید؛ در این صورت ‌این وب چیزی است که به کار شما می‌آید.

به گزارش «تابناک»، این روز‌ها کاربران گوشی‌های اندرویدی به دنبال نرم‌افزارهایی می‌گردند که ‌بتوانند با آنها بیشتر ‌استفاده را از گوشی خود کنند. رجوع به App‌های گوناگون و دانلود آن‌ها مسیر را برای کاربران مشخص کرده است؛ اما آنچه‌ می‌ماند، اینکه باید در مورد برنامه‌های کاربردی تجاری چه ‌کار کرد؟ این موضوع به خصوص برای کاربران ایرانی به شدت مطرح است. 

در اینجا شما را به شدت از دریافت و نصب برنامه‌های هک ‌یا به اصطلاح Crack شده پرهیز می‌دهیم و به جای آن پیشنهاد می‌کنیم، به دنبال برنامه‌های مشابه رایگان برای نسخه‌های تجاری بگردید. یافتن جایگزین‌های رایگان برنامه‌های تجاری، چیزی است که Antiroid برای شما به خوبی صورت می‌دهد. در واقع Antiroid برنامه‌های تجاری را هدف می‌گیرد و نسخه مشابه رایگان آن‌ها را به شما معرفی می‌کند:

ستفاده از Antiroid بسیار ساده و سر راست است. کافی است به آدرس این وب سایت بروید؛ در آنجا و در صفحه اصلی برنامه‌های تجاری لیست شده و در برابر آنها نمونه مشابه رایگان آنها نمایش داده شده است:

http://antiroid.com

همچنین در سمت چپ صفحه این وب سایت می‌توانید فهرستی از بخش‌ها‌ و دسته‌بندی‌های متفاوت برنامه ها را ببینید که کار جستجوی برنامه مورد نظر شما را به شدت ساده می‌سازد. دقیقا مشابهGoogle Play Store:

انتخاب هر دسته و بخش App‌های مورد نظر شما را فیلتر می‌کند و فهرستی مستقیم‌تر را به نمایش در‌می‌آورد. البته برخی از بخش‌ها، ابزارهای کمی ‌دارد و یا بعضا ‌خالی است؛ برای نمونه، ‌دسته‌بندی ویجت‌ها و تصاویر پس زمینه چندان حاوی برنامه‌های رایگان نیست. اما در سایر موارد می‌توان گفت نمونه‌های مشابه به خوبی پیشنهاد شده است.‌

پس از یافتن نمونه رایگان برنامه مورد نظر خود، کافی است برای دانلود آن روی نمونه مورد نظر کلیک کنید. پس از آن صفحه‌ای باز می‌شود که حاوی اطلاعاتی در خصوص برنامه مورد نظر در نسخه تجاری است که در زیر آن نمونه یا نمونه‌های رایگان آن نیز با توضیحات هر کدام فهرست شده است:

برای نصب هر یک از نسخه‌های رایگان کافی است بر‌دکمه Install کلیک کنید. این امر منجر به آن می‌شود که به صفحه برنامه مورد نظر در فروشگاه گوگل بروید و در آنجا قدام به دانلود یا نصب مستقیم برنامه ‌روی گوشی خود کنید:

نکته‌ای که باید در اینجا به آن اشاره کرد، اینکه از آنجا‌ که اکنون گوگل ‌به IP ایران اجازه دانلود از فروشگاه خود را نمی‌دهد، کاربران ایرانی می‌توانند با دریافت اطلاعات برنامه مورد نظر خود، در برنامه «بازار» به دنبال آن بگردند یا آنکه مستقیم‌ از اینترنت به دنبال وب‌سایت برنامه گشته و از آنجا برنامه مورد نظر را دانلود کنند. 

اهمیت Antiroid در این است که به خوبی برنامه‌های رایگان را به شما معرفی می‌کند که یا از فروشگاه گوگل یا از هر جای دیگری می‌توانید آن‌ها را یافته و آن‌ها را ‌نصب کنید!

برگرفته از
جایگزینی رایگان برای Appهای پولی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “جایگزین‌های رایگان برای Appهای پولی اندروید را اینجا پیدا کنید!”