فروش خوب فیلم جدید ایکس-من در باکس آفیس

نویسنده:

۰۶:۳۱:۳۶

به گفته‌ استودیو فاکس، «روزهای آینده گذشته» با در اختیار داشتن حدود 2900 سینما به فروش 8.1 میلیون دلاری دست پیدا کرده که کمتر از «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان»(Captain America: The Winter Soldier) با فروش 10.2میلیون دلار و «اسپایدرمن شگفت انگیز 2»  (The Amazing Spider-Man 2)با فروش حدود 8.7 میلیون دلار است. با این حال فروش این فیلم بیشتر فیلم قبلی ایکس-من «وُلورین» (The Wolverine) که تابستان سال گذشته اکران شد، است.

این فیلم که بر اساس کمیک های مارول ساخته شده، تا جمعه در 3996 سینما در آمریکا و کانادا به نمایش درخواهد آمد و پیش بینی می‌شود که فروشی داخلی در حدود بالای 100 میلیون دلار در تعطیلات 4 روزه ی این هفته خواهد داشت.
«روزهای گذشته آینده» توسط برایان سینگر کارگردانی شده و تم داستانی سفر در زمان را دنبال می‌کند. فیلمنامه آن توسط سیمون کینبرگ، جان گلدمن و متیو وان نوشته شده و جمعی از ستارگان هالیوود که در سه گانه ی قبلی ایکس-من و «ایکس-من: اولین کلاس»(X-men: First Class) حضور داشته اند از جمله جنیفر لارنس، هیو جکمن، جمیز مک آوی، مایکل
فسبندر، هیل بری، آنا پیکین، الن پیج، نیکلاس هالت، پاتریک استوارت، یان مک کلن و پیتر دینکلیج، در این فیلم نیز به ایفای نقش می‌پردازند.
پرفروش‌ترین فیلم در بین 7 فیلم ایکس-من -که در کل با بودجه ی 2.3میلیارد دلار ساخته شده اند- فیلم «ایکس من-آخرین ایستادگی» (X-Men: The Last Stand) به کارگردانی برت رتنر است که در سال 2006 اکران شد و به فروش 102میلیون دلار در 3 روز، و 122.8میلیون دلار در 4 روز دست پیدا کرد و به پرفروش‌ترین فیلم این مجموعه با فروش بین‌المللی 459 میلیون دلار بدل شد.

پریا پورمند

برگرفته از
X-men: Days of Future Past
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه