اچ‌تی‌سی HTC Desire 610 را معرفی کرد

نویسنده:

۰۵:۳۱:۲۸

اچ‌تی‌سی به عنوان رهبر جهانی عرصه نوآوری و طراحی٬ امروز اعلام کرد گوشی‌های  HTC Desire 610 در بازار ایران ارائه می‌شود. به عنوان یک قطب سرگرمی جمع و جور٬  این گوشی  پرجنب و جوش دسته‌ای از بهترین امکانات را شامل تجربه خارق‌العاده‌ای از صدا و تصویر در موبایل و همچنین صفحه تصویر ٧/٤ اینچی خیره‌کننده٬ HTC BlinkFeed٬ و کیفیت صدای مختص محصولات اچ‌تی‌سی به نامHTC BoomSound  به همراه دارد.
نیراج ست٬ مدیر بازاریابی اچ‌تی‌سی در خاورمیانه و آفریقا گفت:« HTC Desire 610 ٬ ترکیبی از کارایی در کنار بهترین سرگرمی‌ها را که از اچ‌تی‌سی انتظار می‌رود ارائه می‌دهد؛ با قیمتی که برای هر کسی امکان استفاده از یک گوشی هوشمند استثنایی وجود داشته باشد.»
طراحی زیبا٬ عملکرد قدرتمند
HTC Desire 610٬ مجهز به یک پردازشگر چهارهسته‌ای و منطبق با استاندارد اینترنت 4G LTE که با آن به راحتی می‌توانید اخبار زنده و به‌روز را در صفحه اصلی نمایش BlinkFeed خود ببینید٬ ویدئو نگاه کنید یا وبگردی کنید. تمامی این تجربه چندرسانه‌ای متمرکز با قابلیت پیشرفته ویرایش عکس و برجسته‌نمایی خودکار ویدئو ها تکمیل شده است تا بتوانید عکس‌ها و ویدئوهای خود را با کیفیت عالی به اشتراک بگذارید و متمایز باشید.
زمان عرضه
گوشی جدید HTC Desire 610    از خردادماه در ایران موجود است.

برگرفته از
HTC Desire 610
لینک کوتاه
برچسب ها