«آواتار» و جیمز کامرون در سیرک دو سولیه

نویسنده:

۰۲:۲۵:۱۵

این نمایش تور جهانی خود را در اواخر سال 2015و قبل از نمایش اولین فیلم از دنباله های این فیلم سه بعدی پرفروش، آغاز خواهد کرد. آواتار پرفروش ترین فیلم جهان در سال 2009 اکران شد.
جیمز کامرون که قبلا هم با این سیرک معروف در تهیه فیلم سه بعدی Worlds Away همکاری کرده‌است می‌گوید: "من در طی سال‎ها به استعداد و خلاقیت بی‌نهایت هنرمندان و مجریان این سیرک پی برده‌ام. ما هر دو به دنبال این هدف مشترک هستیم که مخاطبان را به درجه جدیدی از سرگرمی و هیجان برسانیم و این چیزی است که من برای این اجرا در ذهن دارم."
کمپانی جیمز کامرون Lightstorm Entertainment، سیرک دو سولیه و کمپانی فاکس قرن بیستم تهیه کنندگان این اجرای زنده خواهند بود. این اولین بار است که سیرک دو سولیه از یک فیلم برای یک اجرای زنده استفاده می‌کند.

آواتار در سال 2009 با فروش جهانی 2.7 میلیارد دلار به پرفروش‌ترین فیلم جهان تبدیل شد و موفق به دریافت 3 جایزه اسکار، 2 جایزه بفتا و 2 جایزه گلدن گلاب شد.
3 دنباله برای این فیلم در نظر گرفته شده‌اند که بین دسامبر 2016 و دسامبر 2018 در سینماهای جهان به نمایش در خواهند آمد و فیلمبرداری آن‌ها امسال آغاز خواهد شد. بازیگران قبلی این فیلم، سم ورتینگتون و زو سالدانا هردو باری دیگر در این فیلم‌ها به ایفای نقش خواهند پرداخت.

پریا پورمند

برگرفته از
آواتار
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه