سینمای جهان در ماه ژوئن

نویسنده:

۰۴:۴۳:۵۰

 
Edge of Tomorrow
تام کروز هنرپیشه معروف و کهنه‌کار سینما در این فیلم علمی-تخیلی و اکشن، به مرحله جدیدی در حرفه بازیگری خود رسیده است. او در این فیلم به ایفای نقش سربازی می‌پردازد که با بیگانگان فضایی می‌جنگد، در یک چاله زمانی گرفتار و بارها و بارها می‌میرد و زنده می‌شود. از بازیگران دیگر این فیلم می‌توان به امیلی بلانت اشاره کرد. همچنین کارگردانی این فیلم بر عهده ی داگ لیمان(آقا و خانم اسمیت، هویت بورن) است.

 

Jersey Boys
کلینت ایست‌وورد کارگردانی Jersey Boys که بر اساس یکی از اجراهای موزیکال تئاتر برادوی نوشته شده را بر عهده دارد. این فیلم داستان یک گروه موسیقی از نیوجرسی در دهه 60 به نام Four Seasons را بیان می‌کند. کریستوفر واکن و فرانچسکا ایست‌وود از بازیگران این فیلم هستند. این فیلم 18 ژوئن در ایتالیا، 20 ژوئن در ایرلند و 26 ژوئن در برزیل به نمایش درخواهد آمد.

 

Venus in Fur
فیلم جدید رومن پولانسکی به روایت داستان یک بازیگر زن(امانوئل سیگنر-همسر رومن پولانسکی) می‌پردازد که برای مصاحبه بازیگری می‌رود و کارگردان فیلم(متیو امالریک) به او علاقمند می‌شود. این داستان اقتباسی ازنمایشنامه‌ای به قلم دیوید ایوز است که موفق به دریافت جایزه Tony Awardsشد.

 

Snowpiercer
کارگردان کره‌ای بونگ جون هو در اولین فیلم انگلیسی زبان خود به داستانی علمی-تخیلی  می‌پردازد. در مورد آینده‌ای که دنیا در آن ویرانه ای یخزده بیش نیست و جیمی بل، کریس ایوانز و تیلدا سوینتن نقش بازماندگان این دنیا را بازی می‌کنند. Snowpiercer  در 11 ژوئن به نمایش درخواهد آمد.

پریا پورمند

برگرفته از
سینمای جهان در ماه ژوئن
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه