فروش تلویزیون‌های اسمارت پلاس (+SMART) ال‌جی از یک میلیون گذشت

نویسنده:

۱۲:۱۶:۰۸

 

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) اعلام کرد که بیش از یک میلیون دستگاه تلویزیون SMART+ با webOS از زمان عرضه این خانواده در ماه مارس فروخته شده است. ال‌جی انتظار دارد پلت‌فرم تلویزیون هوشمندش با برخورداری از تجربه کاربری ملموس و بی‌رقیبی در بازار امروز به فروش 10 میلیونی، تا نیمه اول سال 2015، دست پیدا کند.
 
این-کیو لی، نایب رئیس و سرپرست بخش تلویزیون در شرکت سرگرمی‌های خانگی در ال‌جی الکترونیکس، گفت: «رسیدن به فروش یک میلیونی، طی سه ماه، یک دستاورد چشمگیر در صنعت تلویزیون است. به جای ادامه دادن به افزودن قابلیت‌های بیشتر در تلویزیون‌های هوشمندمان که مردم کمی استفاده می‌کنند، تصمیم گرفتیم با تلویزیون‌هایSMART+  با webOS بر سادگی متمرکز شویم. به نظر می‌رسد مشتریان این نگرش را با ما سهیم شدند که این مسیر درست برای تحول تلویزیون‌های هوشمند به پیش است.»
 
ال‌جی به سرعت مدل‌های Smart+ از تلویزیون‌های خود را در سطح جهانی عرضه می‌کند تا این تلویزیون‌ها تا پایان سال در بیش از 150 بازار دنیا باشد. این شرکت حضور منطقه تجربه (Experience Zones) تلویزیون‌های Smart+  ال‌جی را در بسیاری از مکان‌های مهم فروش لوازم الکترونیک مصرفی توسعه می‌دهد تا به مشتریان فرصت تجربه راحتی و سادگی بی‌بدیلی را بدهد که تلویزیون‌های Smart+  ال‌جی ارائه می‌دهند. تلویزیون‌های جدید تصور مشتریان را با تمرکز ال‌جی بر ساده کردن تجربه کاربری با تغییر آسان، کشف آسان و اتصال آسان (Simple Switching, Simple Discovery and Simple Connection) به خود جلب کرده‌اند.
 
تلویزیون‌های Smart+ ال‌جی مهر تأیید رسمی از سازمان‌های تأیید و آزمایش محصولات بین‌المللی Underwriters Laboratories و Intertek دریافت کرده است. هر دو مؤسسه معتبر و بیشتر رسانه‌های صنعت خاطرنشان کرده‌اند که رابط کاربری فوق راحت ال‌جی تحولی شگفت‌انگیز در تولید تلویزیون‌های هوشمند است.

برگرفته از
بازار جهانی تلویزیون
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه