به این‌ها می‌گویند تقلب!

نویسنده:

۰۸:۴۴:۱۸

اگر سر امتحانات تقلب می‌کنید و زود لو می‌روید، شیوه‌های نوین تقلب را یاد بگیرید.

نترسید! شما تنها نیستید. خیلی‌های دیگر هم مانند شما در مدرسه یا دانشگاه دست به دامان تقلب می‌شوند. البته، همه ما می‌دانیم که این چیزی نیست که بخواهیم به آن ببالیم. اما همان قدر که یک ریسک اساسی و درست و حسابی محسوب می‌شود به همان اندازه نیز فوایدی دارد که به شما کمک می‌کند چیزهایی را خوب به حافظه بسپارید. برخی از دانش آموزان یا دانشجویان از یادگیری خوشحال و راضی می‌شوند که این خیلی خوب است اما بعضی‌ها هم هستند که خیلی خوب و زود یاد نمی‌گیرند و برای بهتر شدن نتیجه امتحاناتشان باید تلاش بیشتر و البته گاهی هم ریسک کنند؛ ریسکی مانند تقلب! این دسته از افراد ناقلا راه‌های مبتکرانه و خلاقانه‌ای برای تقلب در امتحانات کشف می‌کنند. در اینجا می‌خواهیم 10 شیوه جدید و جالب تقلب کردن را به شما معرفی کنیم که این مهارت را به سطح جدیدی ارتقا می‌دهد. اگر می‌خواهید این ترفندهای خنده‌دار و خلاقانه را بیاموزید یا با آنها آشنا شوید، این مطلب را از دست ندهید.

 

01

چسب زخم

بعضی‌ها با نوشتن پاسخ سوالات روی چسب زخم تقلب می‌کنند. امتحانش کردید؟

 

02

بطری آب معدنی

اگر مأمور مراقب جلسات امتحان باشید عمراً متوجه این یکی شوید! استفاده از بطری آب معدنی! تا زمانی که دانش آموز یا دانشجو خودش را تابلو نکند و مدام به بطری آبش نگاه نکند آب از آب تکان نخواهد خورد.

 

03

کاغذ لول‌شده داخل خودکار

تعداد افرادی که این شیوه تقلب را به کار می‌برند خیلی کم است. روی کاغذ تقلب را می‌نویسیم، کاغذ را لوله کرده و درون خودکار جاساز می‌کنیم. کدام یک از شما تا به حال این روش را امتحان کرده‌اید؟

 

04

ساعت‌های تقلبی و مبتکرانه

خیله خب! تقلب بده! اما مغزهای متفکری که در پس این شیوه‌های سحرآمیز و خلاقانه هستند نابغه‌اند و داستانشان با بقیه فرق دارد! احتمالاً خیلی طول خواهد کشید تا صاحب یا بهتر بگوییم مخترع این ساعت مچی را پیدا کنیم.

 

05

ماشین حساب دست‌کاری‌شده

موبایل داخل ماشین حساب. شما می‌توانید پاسخ همه سوالات خود را گوگل کنید. این روش جدید است اما ممکن است شما قبلاً دیده باشید.

 

06

دوربین مینیاتوری در عینک

این یکی دیگر کار هر کسی نیست. جاسازی دوربین در عینک!؟ کسی که این کار را کرده باید به اندازه کافی باهوش باشد که پشت این میز و صندلی‌ها ننشیند، بختش را طور دیگری امتحان کند و آینده‌اش را به شیوه‌های خلاقانه رقم بزند. اما خب، انگار آنقدرها هم که فکر می‌کنیم باهوش نیست و از پس یک امتحان بدون تقلب برنمی‌آید.

 

07

کفش علمی برای شیمی

اگر دیمیتری مندلیف می‌دانست روزی جدول تناوبی‌اش، که برای تهیه آن از جان خود مایه گذاشته روی کفش دانش‌آموزان و دانشجویان جا خوش می‌کند خودش را حلق‌آویز می‌کرد. با خرید این جفت کفش‌ها جدول عناصر دیگر یک راز نخواهد بود و امتحات شیمی به راحتی پاس خواهد شد.

 

08

باند کشی

این شیوه تقلب به درد پاسخ همه سوالات نمی‌خورد اما ما هم مثل شما از این شیوه تقلب دهانمان باز مانده است! والا!

 

09

ناخن‌‌نویسی!

این تقلب را هیچ‌کس جز صاحب همین ناخن‌ها نمی‌تواند بخواند. دختری که در تصویر می‌بینید باید عینک ذره‌بینی داشته باشد یا دست‌خط خودش را بتواند خیلی خوب بخواند یا تشخیص دهد.

برگرفته از
dozenlikes
لینک کوتاه

دیدگاه