تأیید ساخت فصل دوم «Better Call Saul» ادامه سریال «Breaking Bad»

نویسنده:

۱۱:۳۶:۳۳

این عکس اولین عکسی است که از این سریال جدید منتشر می‌شود. فیلم برداری این سریال 10 قسمتی اوایل این ماه در نیومکزیکو شروع شد و به گفته AMC ساخت فصل دومی از این سریال هم در دستور کار این شبکه قرار گرفته‌است. این مجموعه جدید داستان شخصیت سول گودمن، قبل از درگیری در ماجرای داستانی Breaking Bad را روایت می‌کند.

خالق مجموعه Breaking Bad، وینس گیلیان کارگردانی این سریال جدید را برعهده دارد و با پیتر گولد خالق شخصیت "سول گودمن" همکاری می‌کند. همچنین شبکه AMC تأیید کرده که این سریال در اوایل سال 2015 برای پخش آماده خواهد شد و فصل دوم آن نیز در سال 2016 پخش می‌شود. تاریخ دقیق برای پخش Better Call Saul اعلام نشده، اما این سریال به همراه The Walking Dead و Talking Dead در سه ماه اول هر سال به روی آنتن‌ها خواهد رفت.
مدیر شبکه AMC چارلی کولیر می‌گوید: " Better Call Saul در حال ساخت است و ما بسیار از ساخت آن هیجان‌زده هستیم و به آن افتخار می‌کنیم. خودِ ما هم به همراه طرفداران منتظر این سریال جدید هستیم و با خوشحالی اعلام می‌کنیم که ساخت این سریال برای 2 فصل و 23 قسمت تأیید شده است. وقتی مجموعه‌ای با استخوان‎بندی قبلی سریالی مثل Breaking Bad ساخته می‎شود، نکات زیادی هست که باید در ساخت و پخش آن در نظر گرفت."
علاوه بر گیلیان و گولد، بسیاری از نویسنده‌های دیگر مجموعه Breaking Bad هم برای نوشتن فیلمنامه سریال به عوامل مجموعه Better Call Saul پیوسته‎اند. همچنین آرون پاول، برایان کرانستون و باب اودِنکِرک بار دیگر در این سریال به ایفای نقش‎های قبلی خود خواهند پرداخت.


پریا پورمند

برگرفته از
Better Call Saul
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه