همه چشم انتظار iPhone 6 هستند. شما چطور؟

نویسنده:

۰۹:۳۴:۲۱

مؤسسه RBC Capital Markets از 4 هزار مشتری در مورد iPhone 6 اپل نظرسنجی کرد. این آمار نشان داد که آی‌فون بعدی اپل که در ماه سپتامبر یا اکتبر معرفی خواهد شد فروش بالایی خواهد داشت. تحلیلگر اپل در RBC، آمیت داریانانی، فهرستی در این آمار تهیه کرد و در میان مشتریان مؤسسه توزیع کرد.
بر اساس این آمار، تقریباً نیمی از مشتریان که تصمیم به ارتقای آی‌فون خود داشتند طی سه ماه آینده آی‌فون بعدی خود را خواهند خرید. با نگرش مثبت برای فبلت آی‌فون شایعه شده، 35 درصد از کسانی که می‌گویند آی‌فون 6 را نمی‌خرند اذعان داشتند که اگر گوشی اپل بزرگتر باشد تصمیم خود را تغییر می‌دهند و برای خرید اقدام می‌کنند. 26 درصد از کسانی که در آمارگیری شرکت کردند گفتند که حاضرند برای آی‌فونی که نمایشگر 5.5 اینچ به بالا داشته باشد 100 دلار بیشتر هزینه کنند. تقریباً سه‌چهارم از این 4 هزار مشتری نیز گفتند که می‌دانند امسال اپل گوشی جدیدی معرفی خواهد کرد.
شاید جالب‌ترین پاسخ به این آمار، دو تغییر بزرگی است که مشتریان از اپل انتظار دارند در مدل‌های بعدی اعمال کند. نمایشگر بزرگتر با اینکه در صدر این فهرست نیست اما در جایگاه دوم قرار دارد. مهم‌ترین تغییری که مشتریان در اپل آی‌فون بعدی می‌خواهند عمر طولانی‌تر باتری است.

سعیده اکبری

برگرفته از
iPhone 6
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه