اینجا شهر مجردهاست! لطفاً متأهل‌ها وارد نشوند…

نویسنده:

۱۲:۲۲:۱۷

این مقاله برای آنهایی است که مجرد هستند و در فکر ازدواج! یا آنهایی که مجرد هستند و در فکر سفر و تفریح و خوشگذرانی. هدف شما در زندگی هر چه باشد، کاملاً مشخص است تعداد آنهایی که از مجرد بودن و تنها زندگی کردن لذت می‌برند خیلی کم است. خیلی‌ها به دنبال گزینه مناسب برای ازدواج می‌گردند اما فرد مورد علاقه خود را پیدا نمی‌کنند. اگر خانم یا آقایی هستید که دوست دارید شریک زندگی خود را پیدا کنید، یا نه! مجردید و می‌خواهید نهایت لذت را از تنهایی خود ببرید، به شما ۲۰ شهر بزرگ امریکا را معرفی می‌کنیم که مخصوص مجردهاست.

بوستون، ماساچوست

۰۱-ss

بوستون یک شهر ایده‌آل در امریکا برای مجردهاست. ۶۹ درصد از جمعیت این شهر مجرد هستند. هزینه یک گردش شبانه به طور متوسط ۸۳ دلار است و میانگین درآمد ماهانه ۳۲ هزار دلار.

واشنگتن، دی.سی.

۰۲-ss

اینجا مرکز کارشناسان و متخصصان جوان است و ۷۰٫۲۷ درصد از جمعیتش را مجردها تشکیل می‌دهند. متوسط درآمد ماهانه خیلی بالا و ۴۵هزار و ۴۰۱ دلار است. البته، یک شب گردش در بیرون از منزل ۹۵٫۴۲ دلار آب می‌خورد.

فیلادلفیا

۰۳-ss

در این شهر ۶۸٫۱۲ درصد جمعیت مجرد هستند و متوسط درآمد ماهانه ۲۹,۹۹۸ هزار دلار است. یک شب گردش هم ۷۱٫۵۰ دلار تمام می‌شود.

بالتیمور، مریلند

۰۴-ss

نرخ جمعیت مجردها ۶۸٫۹۰ درصد است اما در ازای هر ۱۰۰ مرد مجرد ۱۲۵ زن مجرد وجود دارد. میانگین درآمد ماهانه ۳۱٫۷۶۳ دلار است و یک شب گردش ۶۹٫۶۲ دلار خرج برمی‌دارد.

کلیولند، اوهایو

۰۵-ss

جمعیت مجردهای کلیولند ۶۹٫۸۹ درصد است. میانگین یک شب گردش ۶۰٫۳۰ دلار و درآمد ماهانه ۲۲٫۱۲۴ دلار است.

سانفرانسیسکو، کالیفرنیا

۰۶-ss

سانفرانسیسکو شهر خانم‌های مجردی است که در پی معشوقه هستند. این شهر با جمعیت ۶۰٫۱۴ درصد مجردها، به ازای هر ۱۰۰ زن مجرد ۱۰۱ مرد مجرد دارد. علاوه بر این، باید خوب هم پول خرج کرد. متوسط درآمد ماهانه ۴۷,۴۲۸ دلار و یک شب گردش رقم چشمگیر ۱۰۲ دلاری را به گردن شما می‌اندازد.

دِترویت، میشیگان

۰۷-ss

اگر مجردید و عاشق موسیقی، مستقیم به دترویت بروید؛ همان جایی که مهد موسیقی تکنو است. جمعیت مجردها ۷۳٫۵۰ درصد است و بالاترین رقم به شمار می‌رود. درآمد ماهانه ۲۰,۵۵۳ دلار و یک شب گردش به طور متوسط ۶۰ دلار است.

آتلانتا، جورجیا

۰۸-ss

جمعیت مجرد آتلانتا ۶۹٫۴۴ درصد است. در این شهر می‌توان ماهانه ۳۴,۳۳۰ دلار درآمد داشت و شبی ۷۳٫۳۶ دلار به طور متوسط خرج کرد.

اوکلَند، کالیفرنیا

۰۹-ss

اوکلند  از نظر هنر و سرگرمی در رتبه نهم قرار دارد. جمعیت مجردها ۶۰٫۱۹ درصد است. درآمد ماهانه  ۳۱,۰۳۳ دلار و متوسط هزینه برای یک شب گردش ۷۶٫۷۶ دلار است.

سیاتل، واشنگتن

۱۰-ss

سیتال شهر مجردهایی است که عاشق قهوه هستند. جمعیت مجردهای سیاتل ۵۸٫۵۳ درصد است و کافی‌شاپ‌های استارباکس مملو از قرارهای عاشقانه! شما برای کار در این شهر درآمد ۴۱,۲۰۲ خواهید داشت و یک شب گردش برایتان ۸۲٫۶۶ دلار تمام می‌شود.

میلواکی، ویسکانسین

۱۱-ss

جمعیت مجرد در میلواکی ۶۷٫۷۱ درصد است.

مینی پلیس، مینه سوتا

۱۲-ss

در این شهر، حدود ۶۴٫۵۰ درصد مجرد هستند.

پُرتلند، اُرِگان

۱۳-ss

جمعیت مجردهای پرتلند ۵۷٫۱۷ درصد است.

لانگ بیچ، کالیفرنیا

۱۴-ss

در لانگ بیچ، ۵۷٫۳ درصد از جمعیت مجرد هستند.

شیکاگو، الِنویز

۱۵-ss

در النویز شیگاگو، مجردها ۶۲٫۷۴ جمعیت را تشکیل می‌دهند.

لس آنجلس، کالیفرنیا

۱۶-ss

جمعیت مجردهای لس آنجلس ۵۸٫۸۵ درصد است.

نیویورک، نیویورک

۱۷-ss

در نیویورک، ۵۷٫۸۴ درصد از جمعیت را مجردها تشکیل می‌دهند.

کلمبوس، اوهایو

۱۸-ss

جمعیت مجردهای کلمبوس ۶۱٫۱۷ درصد است.

دِنِور، کلورادو

۱۹-ss

جمعیت مجردهای دنور ۵۹٫۱۰ درصد است.

ممفیس، تِنِسی

۲۰-ss

در ممفیس، مجردها ۶۳٫۶۳ درصد از جمعیت را تشکیل می‌دهند.

 

برگرفته از
dozenlikes
لینک کوتاه

دیدگاه