چهره سوارز از تبلیغات جام جهانی آدیداس حذف شد!

نویسنده:

۰۵:۵۷:۱۵

به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فوتبال در جهان
سخنگوی آدیداس طی مصاحبه‌ای اعلام کرد: ما به دنبال به‌روزرسانی بازاریابی و تبلیغات خود در جام جهانی، قصد تغییر چهره‌های  تبلیغاتی را دادیم و به شما این اطمینان را می‌دهم که در حال
حاضر این پروسه آغاز شده است.

پس از تبلیغات آدیداس از سوارز که در نزدیکی ساحل محبوب کوپاکابانا در  ریو دو ژانیرو تهیه شد، این منطقه تبدیل به یکی از جاذبه‌های پر بیننده جام جهانی شد، تا آنجا که گردشگران از سراسر دنیا برای گرفتن عکس در محلی که تصویر ستاره محبوبشان در آنجا گرفته شده، به این منطقه روی آوردند.
زمانی که FIFA متوجه شد که سوارز در نتیجه حمله به بازیکن ایتالیایی، جورجیو کیلینی با ارتکاب عملی غیر ورزشکارانه مقصر بوده است، او را برای نه بازی به حالت تعلیق و به مدت چهار ماه از هر گونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم اعلام کرد.
کلاودیو سولسر، مدیر کمیته انظباتی FIFA  در یک مصاحبه مطبوعاتی در این خصوص گفت: چنین رفتاری از هیچ یک از بازیکنان قابل قبول نیست، به خصوص در مسابقات جام جهانی که چشم میلیون‌ها نفر بیننده به ستاره‌های محبوبشان در زمین مسابقه است.
سخنگوی آدیداس در بیانیه‌ای اظهار کرد: آدیداس کاملاً از تصمیم FIFA حمایت خواهد کرد، ما قطعاً از رفتار اخیر لوئیس سوارز چشم پوشی نخواهیم کرد و استانداردهای بالایی که از بازیکنانمان انتظار داریم را مجدداً به او یادآوری خواهیم کرد.
او در پایان افزود: ما از این پس هیچ برنامه‌ای برای استفاده مجدد از سوارز برای فعالیت‌های تبلیغاتی خود در جام جهانی 2014 نخواهیم داشت. 
ماجده محمدی
برگرفته از
جام جهانی ۲۰۱۴
لینک کوتاه

دیدگاه