آفیس برای اندرویدها

نویسنده:

۰۴:۳۰:۵۶

این شرکت در حال آماده کردن نسخه آزمایشی است و به زودی توسط تعداد زیادی از کاربران مورد آزمایش قرار می‌گیرد. عرضه کامل اواخر همین سال صورت خواهد گرفت. به نظر می‌رسد برنامه‌های کاربردی تبلت‌های اندروید قبل از عرضه در نسخه لمسی آفیس برای ویندوز عرضه می‌شود. نسخه‌ای که به گفته مایکروسافت سال 2015 معرفی می‌شود.
توضیحات در مورد آزمایشات اولیه و تعداد کاربرانی که آن را آزمایش می‌کنند هنوز مشخص نیست. اما به احتمال زیاد، مایکروسافت در یک برنامه
گسترده پیش‌عرضه از تعداد زیادی کاربران می‌خواهد که ثبت نام کنند. این برنامه به کاربران علاقه‌مند امکان می‌دهد تا نگاهی اولیه به نرم‌افزار جدید بیندازند و قبل از عرضه رسمی آن را آزمایش کنند.
شرکت مایکروسافت اوایل امسال نسخه‌ای از آفیس را برای iPad عرضه کرده است که شامل برنامه‌های Word، Excel و PowerPoint می‌شود. این سه برنامه فریمیوم خیلی زود به رده برترین برنامه‌های کاربردی در فروشگاه اپل صعود کرد.
احتمالاً مایکروسافت همین رویکرد را در برابر اندروید دارد؛ یعنی این برنامه‌های برای دانلود رایگان خواهند بود. اما بیشتر امکانات شامل ویرایش اسناد، نیاز به 99 دلار اشتراک در سال داشته باشند.

 

سعیده اکبری

برگرفته از
آفیس
لینک کوتاه

دیدگاه