بهترین زمان برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما

نویسنده:

۰۳:۴۹:۲۲

وقتی تصمیم دارید به صورت آنلاین یا از طریق اینترنت بلیط هواپیما رزرو کنید، احتمالاً به دنبال بهترین و مقرون‌ به صرفه‌ترین قیمت خواهید بود. بهترین قیمت‌ها برای یک پرواز را می‌توانید در مواقع خاصی از سال پیدا کنید و این قیمت به روز هفته و ساعت هم بستگی دارد.

حتماً در زمان تعطیلی مدارس که تقاضا برای مسافرت زیادتر است از رزرو بلیط خودداری کنید. در روزهای تعطیلات مثل تعطیلات نوروز و اعیاد و سوگواری‌های مذهبی نیز از رزرو آنلاین بلیط بپرهیزید. اوایل اسفند ماه قبل از تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها برای عید نوروز بهترین فرصت است. نیمه دوم مهر ماه تا اوایل بهمن، که تعطیلات بین دو ترم دانشجویان است، نیز بهترین فرصت به شمار می‌رود.

پرطرفدارترین روز پرواز چهارشنبه یا اواخر هفته است. بیشتر مردم می‌خواهند تعطیلات آخر هفته به مسافرت بروند و استراحت کنند. بهترین روزها برای رزور پرواز یک‌شنبه تا سه‌شنبه است که مردم کمتر فرصت سفر دارند و به کارهای خود مشغول هستند.

در این روزها معاملات آنلاین هم خیلی راحت‌تر است. مخصوصاً در اوایل صبح یا اواخر شب که افراد کمتری آنلاین هستند. پس بهتر از روزها و ساعت‌های دیگر می‌توان بلیت بخرید و پروازی را رزرو کنید.

موتور جست‌وجوی Bing سیستم پیش‌بینی پرواز دارد و گرایشات گذشته و کنونی در قیمت‌های پرواز را به شما اعلام می‌کند تا خودتان تصمیم بگیرید چه زمانی بهترین موقع برای خرید بلیت برای تاریخ خاص شماست. با مراجعه به وب‌سایت Bing.com می‌توانید متوجه شوید که آیا همین حالا باید بلیت رزرو کنید با بهتر است دست نگه دارید. سر زدن به وب‌سایت‌هایی مثل Travelocity.com یا سایتهای ایرانی را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم. این وب‌سایت به شما خبر می‌دهد که چه وقت پروازها به مقصد دلخواه شما کمترین قیمت را دارند.

برگرفته از
eHow
لینک کوتاه

دیدگاه