اولین اطلاعات از Call Of Duty: WW II منتشر شد

نویسنده:

۱۲:۲۵:۱۲

 طبق رسم هرسال قسمت جدیدی از سری بازی‌های مشهور Call Of Duty امروز معرفی شد که برخلاف روند پیشین این سری که در زمان حال رخ می‌داد و به آینده رسید، به گذشته برگشته و داستانی از جنگ جهانی دوم را بازگو می‌کند. با ما باشید تا تمامی اطلاعات و تصاویر منتشر از این بازی را در اختیار شما بگذاریم.

Call Of Duty: WW II در بین سال‌های ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵ روایت می‌شود، از واقعه D-Day در شمال غربی فرانسه تا بلغارستان و سرانجام آلمان. کارکترهای بازی شخصیت‌های مختلفی از کشورهای مختلف درگیر جنگ جهانی هستند و برای مثال می‌توان به افسر انگلیسی با نام Crowly یا یکی از اعضای نیروهای مقاومت فرانسه با نام Russau اشاره کرد. البته داستان اصلی بازی پیرامون سرباز جوانی به نام Red Daniels و دوست هم سنگرش با نام Robert Zussman اتفاق می‌افتد که بر سواحل نورمندی وارد جنگ می‌شوند. بخش چند نفره بازی بصورت کامل در کنفرانس E3 این کمپانی نشان داده خواهد شد و شاهد اضافه شدن مودهای جدیدی همچون War خواهیم بود. همچنین بخش محبوب زامبی نیز  در این بازی حضور خواهد داشت اما این بار با زامبی‌هایی نازی روبه‌رو خواهید شد!

در کنفرانس مطبوعاتی معرفی بازی نسخه‌های ویژه آن نیز معرفی شدند که شامل موارد زیر می‌شوند:

  • نسخه اصلی بازی – فیزیکی و دیجیتالی با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار
  • نسخه دیلاکس دیجیتالی بازی به همراه سیزن پس و… با قیمت ۹۹ دلار
  • نسخه پرو ادیشن بازی به همراه سیزن پس، کتاب همراه و… با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار

همانطور که گفته شد بازی دارای سیزن پس خواهد بود، بدین معنی که برای دسترسی به محتوای اضافه بازی که پس از عرضه منتشر خواهند شد نیاز به پرداخت درون برنامه‌ای خواهید بود، اما هنوز جزئیات این محتوا‌های اضافی مشخص نشده‌اند.

در نهایت، می‌توانید تصاویر منتشر شده از Call Of Duty: WW II را در قسمت پایین مشاهده کنید.

برگرفته از
dualshockers
لینک کوتاه