کلیر ردفیلد در Resident Evil: Revelations 2 باز می‌گردد

نویسنده:

۱۰:۴۲:۰۷

بر اساس این مجله، آخرین عنوان ترسناک کمپانی کپکام دارای دو شخصیت قابل بازی است: Claire Redfield از Resident Evil 2 و Code Veronica، و Moira Burton او  Veronica 2قابل بازی است: م ، دختر Barry Burton، یکی از شخصیت‌های محبوب این سری.
داستان بازی در زندانی در جزیره‌ای بدون سکنه جریان دارد. تهیه کننده بازی، Michiteru Okabe، وعده محیط‌های متنوعی که هر کدام مملو از ترس‌های وصف‌ناپذیر و گیم‌پلی خاص هستند، را داده است.
Okabe همچنین به مجله GameMaster اعلام کرد که Revelations 2 به تمرکز بر روی المان‌هایی ادامه می‌دهد که باعث شد نسخه اول آن با استقبال و رضایت طرفداران مواجه شود.
او این‌گونه توضیح داد: "ما کار تولید Revelations 2 را با قصد ادامه دادن دو تا از بهترین ویژگی‌های نسخه اول، آغاز کردیم."
"ما تمرکز خود را بر روی اتمسفری ترسناک که گیمرها از هر لحظه حس ترس و هیجان از چیزی که در انتظار آن‌هاست داشته باشند، و داستانی درام و مهیج، گذاشتیم."
"به طور دقیق، ما داریم داستان بازی را با قراردادن پیچش‌های داستانی و صحنه‌های غافلگیرکننده به سطح جدیدی منتقل می‌کنیم، لحظات شگفت‌آور و غافلگیر‌کننده‌ای که گیمر‌ها را هیجان‌زده و مضطرب از اتفاقات آینده نگه می‌دارد."
پیش‌نمایش کامل این بازی و مصاحبه با تهیه کننده آن را می‌توانید در آخرین شماره مجله GameMaster که 20 شهریور منتشر می‌شود، بخوانید.
Resident Evil: Revelations 2 اوایل سال 2015 میلادی عرضه خواهد شد.

پدرام بهادری

برگرفته از
Resident Evil: Revelations 2
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه