فروش ۱۰ میلیون آیفون تنها در سه روز

نویسنده:

۰۵:۲۷:۰۷

هنگامی که اپل در هفته اول عرضه آیفون 5S و 5C موفق به فروش ۹ میلیون آیفون شد، همه آن را نقطه اوج این شرکت می‌دانستند. البته اعتقاد بر این بود که عرضه نسخه ارزانتر 5C  یک موقعیت عالی برای اپل است و همچنین برای اولین بار آیفون به صورت رسمی از هفته اول در چین عرضه می‌شد که فرصت و موقعیت بسیار خوبی بود. ولی به نظر می‌رسد که اوضاع هر سال برای اپل بهتر می‌شود. آنها امسال بدون عرضه محصول طی هفته اول در چین، موفق شده‌اند ۱۰ میلیون آیفون ۶ پلاس و ۶ بفروشند.
 
این گزارش پس از آن منتشر می‌شود که اپل فروش روز اول خود را ۴ میلیون دستگاه آیفون ۶ و ۶ پلاس اعلام کرد. و حالا زمان اعلام آمار فروش پایان هفته رسیده است. هفته‌ای که برای آیفون ۶ تنها سه روز بوده است.
 
تیم کوک مدیرعامل اپل در این خصوص می‌گوید:
«فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در هفته اول بسیار بیشتر از پیش‌بینی‌هایمان بوده و ما بیش از هر زمانی خوشحالیم. لازم است از تمام مشتریان‌مان به دلیل بهترین فروش افتتاحیه‌ای که تا کنون داشته‌ایم، تشکر کنیم. فروشی که با تفاوت بسیار زیاد تمامی رکوردهای قبلی را پشت سر گذارده است. ما تعداد آیفون بسیار بیشتر و وسایل جانبی بسیار گسترده تری به فروش رساندیم و همچنان تلاش می‌کنیم تا در اولین فرصت ممکن به تمامی سفارشات مشتریان پاسخ گوییم.»

عباس واحدی

برگرفته از
فروش آیفون
لینک کوتاه

دیدگاه