مجموعه‌های تلویزیونی خارجی جدید در فصل پاییز

نویسنده:

۱۱:۵۹:۵۹

 
"Madam Secretary" (CBS)
«تئا لیونی» در این سریال در نقش وزیر امور خارجه جدید کاخ سفید بازی می‌کند و وزیر قبل از او به طزر مشکوکی در یک سانحه هوایی کشته شده‌است. نقدهای خوب و بدی بر این سریال نوشته شده‌اند اما به نظر می‌رسد که این سریال پتانسیل تبدیل شدن به مجموعه ای بین سه سریال "The West Wing"، "The Good Wife" و "Scandal" را داشته باشد.


 
"Selfie" (ABC)
در این سریال کمدی که اقتباسی مدرن از «بانوی زیبای من»(My Fair Lady) است، «کارِن گیلِن»(Dr.Who) در نقش الیزا دالی دختری که جذب صورت خود و معتاد شبکه‌های اجتماعی است بازی می‌کند. الیزا بعد از اینکه متوجه می‌شود در دنیای واقعی دوستی ندارد از همکار خود تقاضا می‌کند تا او را به شمایل جدیدی درآورد.


 
"The Flash" (The CW)
این سریال که اقتباسی از داستان مصور با ابرقهرمانی شرکت DC، «The Flash» است، بر داستان این شخصیت ابرقهرمان تمرکز می‌کند. اگر شما هم طرفدار سریال دیگر شبکه CW مجموعه تلویزیونی «Arrow» هستید از دیدن این مجموعه و تداخلی که داستان‌های این دو مجموعه تلویزیونی با یکدیگر دارند لذت خواهید برد.


 
"A to Z" (NBC)
کیتی سگال به عنوان راوی مجموعه، داستان رابطه دو شخصیت اصلی اندرو(Ben Feldman) و زلدا(Cristin Millioti) را روایت می‌کند. اگر شما هم از کسانی بودید که از پایان سریال «آشنایی با مادر» ناراضی بودند، ممکن است دیدن این سریال کمی حس شما را بهتر کند. قسمت اول این سریال بر اساس آنچه که مخاطبان انتظار دیدنش را داشتند شکل گرفته است.


 
 "Gotham" (FOX)
«گاتام» سریال جدیدی که به شدت توجه مخاطبان را جلب کرده است، مجموعه‌ای بر اساس داستان بتمن است. این مجموعه داستان شهر گاتام و چگونگی تبدیل هر کدام از شخصیت‌ها، قهرمانان، دشمنان و ضد قهرمانان را روایت می‌کند. شخصیت اصلی این سریال «جیمز گوردون» کارآگاه پلیسی است که در اداره پلیس شهر گاتام کار می‌کند.


 
 "Gracepoint" (FOX)
در این مجموعه کوتاه 10 قسمتی دو کارآگاه پلیس به بررسی پرونده قتل یک پسر جوان در شهر «گریس پوینت» می‌پردازند. دیوید تنانت(Dr. Who) که در نسخه انگلیسی این مجموعه نیز همین نقش را بر عهده داشته است، این بار با لهجه کاملاً آمریکایی به ایفای نقش می‌پردازد.

"Red Band Society" (FOX)

مجموعه جدید تلویزیونی استیون اسپیلبرگ، یک درام تلویزیونی با موضوع نوجوانان مبتلا به سرطانی است که در شهر لس آنجلس با هم آشنا می‌شوند و سعی در لذت بردن از زندگی خود دارند.

"How to Get Away with Murder" (ABC)

این مجموعه تلویزیونی درام، داستان یک استاد حقوق با بازی وایولا دیویس را بیان می‌کند که دانشجوهایش درگیر قتل یکی از همکلاسی‌هایشان می‌شوند.
 
پریا پورمند
برگرفته از
سریال‌های خارجی
لینک کوتاه

دیدگاه