اشخاص مشهوری که موجودات فضایی را باور دارند

نویسنده:

۱۰:۱۳:۱۷

از گذشته های نه چندان دور، ذهن انسان درگیر مسائل ماورای طبیعت بوده است؛ این که آیا به جز ما مخلوق هوشمند دیگری در عالم هستی زندگی می‌کند یا نه!

فضانوردان و ستاره‌شناسان دائم در حال جست‌وجو، تحقیق و تصویربرداری از کیهان با هدف یافتن نشانه‌ای از زندگی موجودات فضایی بوده اند. در اینجا، از میان خوانندگان محبوب، ستارگان هالیوود و سیاستمداران نامدار به ١٣ شخص مشهوری که به وجود مخلوقات فضایی اعتقاد دارند اشاره خواهیم کرد.

  

وینستون چرچیل

تاریخ “وینستون چرچیل” را به خاطر مهارت و هوش سیاسی و نیز رهبری که در بغرنج‌ترین دوره تاریخ بریتانیا داشته است برای همیشه به خاطر خواهد داشت. اخیراً بخشی از مقاله ١١ صفحه ای که این سیاستمدار درباره زندگی مخلوقات فضایی نوشته است، فاش شده است. او در مقاله خود از کنجکاوی و اشتیاقی که برای درک جهان هستی و شناخت مهمترین عناصر زندگی دارد و همچنین اعتقاد و باور او مبنی بر این که ما تنها موجودات متمدن کیهان نیستیم پرده برداشته است.

  

کلوی کارداشیان

شاهکارهای خانواده کارداشیان همیشه سرخط خبرها بوده است، اما زمانیکه صحبت از موجودات فضایی می‌شود باید توقع داشت لااقل یک نفر از این خانواده مشهور حرفی برای گفتن داشته باشد.

  

هیلاری کلینتون

“هیلاری کلینتون” تاریخچه سیاسی طولانی از فعالیت‌هایش در مسیر دفاع از حقوق کودکان، خانواده و خدمات بشردوستانه دارد. اما در دوران نامزدی ریاست جمهوری او در سال ٢٠١۶، هیلاری گهگاه در صحبت‌های خود اشاره ای به مسائل ماورای طبیعی کرده است. او در یکی از مصاحبه‌های رادیویی و نیز در برنامه زنده “جیمی کیمل” آشکارا اعلام کرد که خواستار بررسی مجدد و بازنگری فایل‌های مربوط به منطقه اسرارآمیز “پایگاه ۵١” و بشقاب پرنده‌ها و علنی کردن این اطلاعات محرمانه است. “پایگاه ۵١” ، در ١٣٠ کیلومتری شمال غربی لاس وگاس، در “صحرای نوادا” واقع شده است. یک منطقه ممنوعه نظامی که تحت نظارت ارتش و نیروی هوایی بوده و محل اجرای فعالیت‌های مخفیانه ارتشی، مهندسی فضایی و طراحی برنامه‌های جاسوسی و ضد تروریستی است.

  

زین مالک

در جولای ٢٠١۶، زین مالک خواننده محبوب پاپ از گروه “وان دایرکشن” جدا شد و در مصاحبه با مجله “گلامور” ادعا کرد زمانی که تصمیم گرفت از گروه خداحافظی کند و به تنهایی به فعالیت خوانندگی خود ادامه دهد متأثر از برخوردی که با عالم ماورای طبیعی و صحبتی که در خواب با یک موجود فضایی داشته بوده است.

 

جی جی حدید

همیشه وقتی دو نفر در رابطه هستند، اگر در مورد مسائل مهم با هم اتفاق نظر داشته باشند، شرایط بهتری خواهند داشت. “جی جی حدید” مدل مشهور و دوست پسرش، “زین مالک” بارها نظر مشترک خود را در مورد اعتقاد به زندگی مخلوقات فضایی در مصاحبه‌های متفاوت اعلام کرده‌اند. جی جی حدید اخیراً در عکس‌هایی که با تم فضایی برای مجله “هارپر بازار” گرفته است، با ژست‌هایی در حال سوار شدن بر یک سفینه فضایی و یا ایستادن در کنار یک موشک فضایی عکس گرفته است. او در مصاحبه‌اش نیز گفته است که دوست پسرش، “زین مالک” واقعاً به مسائل فضایی علاقه دارد.

  

آریانا گراند

خواننده مشهور پاپ، “آریانا گراند” خود را به عنوان کسی که دائماً ذهنش درگیر مسائل مربوط به موجودات فضاییست معرفی می‌کند. او در مصاحبه‌ای که با مجله “کمپلکس” داشته گفته است که به نظر او احمقانه است اگر فکر کنیم ما تنها انسانهایی هستیم که در این دنیا زندگی می‌کنیم. او در موزیک ویدیوی آهنگ “بریک فری”، در حال رقصیدن بر روی یک سفینه است که در عین حال با مخلوقات فضایی می‌جنگد. اما آریانا در ادامه مصاحبه خود گفته است که تا به حال هیچ موجود فضایی و یا مخلوق فرازمینی را از نزدیک ندیده است.

  

ریدلی اسکات

کارگردان بنام، “ریدلی اسکات” به واسطه فیلمی که در سال ١٩٧٩ با نام “بیگانه” ساخت، کاملاً با مفهوم هجوم موجودات فضایی و رودررویی با فرازمینی‌ها آشنا شده است. او در مصاحبه های خود بارها هشدار داده است که قطعاً مخلوقات فرازمینی وجود دارند، و روزی که تصمیم بگیرند به انسانها روی این کره خاکی سری بزنند از رودررویی با آنها در امان نخواهیم بود.

  

جیلیان اندرسون

“جیلیان اندرسون” هنرپیشه معروفی است که با بازی در سری فیلم‌های “ایکس فایلز” به چهره‌ای محبوب و مشهور تبدیل شد. وی بر این باور است که ما تنها موجودات متمدن عالم هستی نیستیم. او در مصاحبه‌اش با مجله “گاردین” گفته است که تصور باطلیست اگر فکر کنیم این تنها کره خاکیست که مردمانی بر روی آن زندگی می‌کنند. همچنین اضافه می‌کند شاید در حال حاضر قادر به اثبات وجود مخلوقات فرازمینی نباشیم، اما قطعاً با پیشرفت علم و تکنولوژی روزی به شکل غیرقبل تصوری وجود آنها به انسانها ثابت خواهد شد.

  

کیتی پری

در مصاحبه‌ای با مجله “جی کیو” ستاره پاپ، “کیتی پری” از اعتقادات وسیع و راسخ خود نسبت به دنیای ماورای طبیعی گفته است. او می‌گوید به طالع بینی اعتقاد دارد و معتقد است که ما تنها موجودات متمدن و دارای عقل و فهم در این دنیا نیستیم.

  

نیک جوناس

خواننده جوان “نیک جوناس” در مصاحبه با برنامه بریتانیایی “مورنینگ” از برخورد نزدیک خود با فرازمینی‌ها می‌گوید. او می‌گوید روزی در حیاط پشتی خانه‌اش در لس آنجلس به همراه یکی از دوستانش شاهد سه بشقابک پرنده بوده‌اند. این در حالیست که نیروی دریایی امریکا ٢ هفته قبل گزارشی مبنی بر به پرواز درآوردن آزمایشی یک موشک سه شاخه منتشر کرده بود. اما نیک همچنان بر ادعای خود پایبند است و می‌گوید آن نور آبی که در آسمان دیده به شدت موجب هراس او شده است.

  

ویلیام شاتنر

“ویلیام شاتنر” به خاطر بازی در سری فیلم‌های “استار تِرِک” همیشه مورد هجوم سؤال‌های مربوط به وجود فرازمینی‌ها بوده است. او در مصاحبه‌اش با “مونتریال گزت” درباره اعتقاد به این که موجودات هوشمندی بیرون از این کره خاکی در حال زندگی هستند می‌گوید. او با قاطعیت بر این ادعای خود پافشاری می‌کند و می‌گوید به طور حتم ما تنها مخلوقات متمدن در کیهان نیستیم.

  

استیفن هاوکینز

دانشمند بنام، “استیفن هاوکینز”، بارها  و بارها به دنیا هشدار داده است که ما باید در انتظار رویارویی موجودات فرازمینی باشیم. این فیزیکدان مشهور در صحبتهای خود می‌گوید که روزی انسان از دنیای ماورای این کره خالی سیگنالی دریافت خواهد کرد که ثابت می‌کند مخلوقات فضایی جایی خارج از اینجا درحال زندگی هستند. او معتقد است اگر روزی فرازمینی‌ها تصمیم به ترک محل زندگی خود بگیرند، می‌توانند با انتخاب هر نقطه‌ای از این عالم هستی برای زندگی، هر موجود زنده‌ای را که سر راهشان قرار بگیرد به راحتی شکست دهند. این اولین باری نیست که هاوکینز این چنین نگران‌کننده در مورد فرازمینی‌ها و مسائل ماورای طبیعی صحبت می‌کند.

  

دمی لوواتو

“دمی لواتو” خواننده پاپ در برنامه زنده تلویزیونی “Late Night with Seth Myers” در صحبت‌های خود اصرار داشت ثابت کند مخلوقات فضایی واقعیت دارند. از نظر او ما انسانها موجودات خود شیفته‌ای خواهیم بود اگر تصور کنیم که تنها کسانی هستیم که در جهان هستی زندگی می‌کنیم.

 

 

برگرفته از
livescience
لینک کوتاه

دیدگاه