Double O؛ چراغ‌های آهنربایی LED برای دوچرخه شما

نویسنده:

۰۷:۰۰:۳۷


دوچرخه‌سواری یکی از روش‌های پرطرفدار حمل و نقل برای بسیاری از افراد است. زیرا هم ارزان است و هم به محیط آسیب نمی‌رساند اما یک عیب بزرگ هم دارد: جاده‌هایی که باید در کنار ماشین‌ها رکاب زد! نور یکی از بخش‌های مهم در ایمنی است و همان طور که همه ما می‌دانیم Double O می‌خواهد اطمینان حاصل کند که دوچرخه‌سواران برای خودشان مشکلی به وجود نمی‌آورند.

دابل اُ (Double O) برخی از رایج‌ترین مشکلات چراغ جلوی دوچرخه‌ها را برطرف می‌کند که شامل نور بسیار زیاد برای ترافیک پیش رو است و اینکه اگر روی دوچرخه قرار گیرد به راحتی به سرقت می‌رود. با دابل اُ، چراغ‌های LED در لبه بیرونی چراغ جلو به روشی زیبا و مدور پخش شده‌اند و نور را پراکنده می‌کنند و از درد سرهای دید ناخواسته پیشگیری کند.

برای اینکه این احتمال وجود دارد که چراغ جلو به سرقت رود، دابل اُ به دو روش این احتمال را کمتر کرده است: اول اینکه آهنربایی است و شما می‌توانید به راحتی آن را بردارید و داخل کیفتان بگذارید. اگر نمی‌خواهید که این طرف و آن طرف جا بگذارید یا گم کنید، می‌توانید آن را به چراغ پشت متصل کنید و در نهایت با استفاده از شکل دایره‌مانندش با یک رشته سیم به قفل چرخ متصل کنید. 

دابل اُ زاییده افکار طراحی به نام پال کاکسِج است که اولین اختراع خود را با موفقیت در کمپین Kickstarter در اوایل امسال به ثبت رساند. پیش سفارش این محصول به زودی در نوامبر امسال شروع می‌شود. قیمت چراغ عقب و جلو 73 دلار و قیمت یک چراغ 40 دلار است.

 
سعیده اکبری
برگرفته از
Double O
لینک کوتاه

دیدگاه