لامبورگینی Aventador طلایی

نویسنده:

۱۲:۳۳:۵۹

روزنامه‌ی Daily Mail و طرفداران اتومبیل، این Aventador طلایی را در یکی از خیابان‌های فرانسه شناسایی کردند. همان طور که حدس زدید، پلاک این اتومبیل متعلق به عربستان سعودی است.

با توجه به این که هر سال عرب‌ها، اماراتی‌ها و قطری‌های ثروتمند از گرمای خاورمیانه فرار کرده و به اروپای خنک پناه می‌آورند، مشاهده‌ی این اتومبیل در فرانسه امری طبیعی است. همان طور که تمام علاقه‌مندان به اتومبیل دوست دارند اتومبیل‌هایشان همراهشان باشد، این افراد نیز اتومبیل‌هایشان را همراه خود به اروپا می‌آورند.

پلاک این Aventador hp 690 شماره‌ی 666 است. همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد به دنبال چنین شماره پلاک‌هایی هستند که قیمتشان بسیار زیاد است. قیمت یک دستگاه Aventador صفر، حدوداً 400 هزار دلار است، اما در صورتی که بدنه‌ی این اتومبیل روکش طلا باشد، روزنامه‌ی Daily Mail قیمت آن را بالغ بر 6 میلیون دلار برآورد کرده است. در واقع، این روزنامه فکر می‌کند که روکش این اتومبیل طلا است، اما در برخی از عکس‌ها شبیه پوششی وینیلی است.
به قول معروف، نمی‌توان مزه‌ی چیزی را خرید. بنابراین عکس‌های این اتومبیل را که در یکی از خیابان‌های اروپا پارک شده است، ببینید و لذت ببرید.



 

پریا اقدامی

برگرفته از
لامبورگینی طلایی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “لامبورگینی Aventador طلایی”
  1. هیچوقت از محصولات ( همه چیزها! ) صرفا با رنگ طلایی خوشم نمیومد ! ولی خب در زیبا بودن این ماشین شکی نیست … رنگ مشکلی کربنی با خطوط نارنجی یا قرمز و یا سبز فسفری رو بیشتر میپسندم برای این ماشین :))