مینی کوپر ۴ در با سقف ثابت

نویسنده:

۰۷:۴۳:۲۲


شرکت مینی یک تنظیم‌گر آنلاین برای کوپر 4 در سقف ثابت خود در نظر گرفته است که شما می‌توانید از طریق این تنظیم‌گر، تنظیمات مورد نظر خود را بر روی این اتومبیل ایجاد کنید؛ تنظیماتی همچون رنگ بدنه، رنگ سقف، شیشه‌ها و غیره. این اتومبیل قرار است در ژانویه 2015 به فروش گذاشته شود. شرکت مینی مدتی بود که بر روی مینی کوپر چهار در کار می‌کرد. این شرکت تلاش کرده است تا بدون تغییر فرمول موفقیت مینی کوپر دو در، امکانات بیشتری را در مینی کوپر چهار در قرار دهد.
قدرت این اتومبیل از طریق یک موتور 1.5 لیتری سه سیلندر توربو که قدرتی معادل 134 اسب بخار و نیروی چرخشی 162IB-ft دارد، تأمین می شود. مدل دیگری از این اتومبیل، موتوری توربو  چهار سیلندر و 2 لیتری دارد که قدرت 189 اسب بخار و نیروی چرخشی 207 را دارد. این اتومبیل از 6 دنده‌ی دستی یا 6 دنده‌ی اتوماتیک بهره خواهد برد.

 
این اتومبیل تنها دو در بیشتر ندارد، بلکه محور چرخ‌ها 2.8 اینچ بزرگتر شده است که باعث کوچک شدن درهای جلویی گشته است. در کل اندازه‌ی اتومبیل 6.3 اینچ بزرگتر شده است. صندوق عقب و قسمت دریچه اندازه‌ی متعادلی دارند تا فضای صندوق عقب افزایش یابد.
قیمت این اتومبیل به ازای دو در اضافی هزار دلار افزایش می‌یابد. قیمت مدل سه سیلندری این اتومبیل از 21450 دلار شروع می‌شود، در حالی که قیمت مدل چهار سیلندری آن 25100 دلار است. ارقام سازمان حمایت از محیط زیست در مورد صرفه‌جویی سوخت در مورد این اتومبیل چهار در صادق نیست. هر چند با توجه به کم‌ترین افزایش وزن ممکن، انتظار نمی‌رود که این اتومبیل‌ها از مدل‌های دو در از نظر میزان مصرف سوخت تفاوت آشکاری داشته باشند.
  

پریا اقدامی

 
برگرفته از
مینی کوپر ۴ در
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “مینی کوپر ۴ در با سقف ثابت”
  1. ما که ندیدیم ولی میگن ماشین خیلی خوبیه … امیدوارم یه روزی توی ایران هم وارد بشه با قیمت مناسب تا همه استفاده کنن و از شر این هاچبک های بیکیفت خلاص بشیم !