باتری کمکی ZeroLemon و تامین نیروی ۹۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی برای LG G3

نویسنده:

۱۲:۲۶:۳۱

با باتری غول آسایی که ZeroLemon درون کیس محافظ ویژه G3 قرار داده، مطمئنا اسمارت‌فون شما شارژ لازم برای زندگی تا زمان عرضه LG G4 را خواهد داشت! این باتری خارق‌العاده توانایی حفظ نیروی ۹۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی را در خود دارد.
 
همانند همه محصولات قبلی این شرکت، باتری ویژه جی ۳ هم درون قاب محافظ گوشی جای‌گذاری شده است که جایگزین درب پشتی اسمارت‌فون می‌شود. البته بزرگترین ایراد این جای‌گذاری از دست دادن شارژ بیسیم و البته NFC موبایل است. هرچند که دیگر با چنین باتری قدرتمندی، گمان نمی‌کنم نیازی به شارژ بیسیم دستگاه داشته باشید!
 
این قاب نه تنها به افزایش طول عمر باتری کمک شایانی می‌کند، بلکه استحکام قابل ملاحظه ای هم به جی ۳ می‌دهد. اگر به دنبال باتری واقعا قدرتمند هستید، بهتر است برخی از قابلیتها و کارکردهای اسمارت فون را کنار گذارده و لمون-زیرو را سفارش دهید.

عباس واحدی

برگرفته از
ZeroLemon
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “باتری کمکی ZeroLemon و تامین نیروی ۹۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی برای LG G3”
  1. همه چی اصلاح شد ، از نو طراحی شد ، پیشرفت کرد ، خلاقیت توش بکار رفت و…. بجز این باتری لعنتی … کی میخاد مشکل باتری درست بشه خدا میدونه … همش میگن با فلان ابتکار و فلان راه حل میشه تا 1 هفته باتری داشت و کلی چرت و پرت دیگه !!! من اولویتم برای گوشی بعدیم فقط باتریشه … اصلن از وقتی از وینفون جدا شدم قدرشو میدونم با این باتریاشون 🙁