کمک ٢٥٠ میلیون تومانی هنرمندان و خیرین به بیماران سرطانی

نویسنده:

۰۹:۴۹:۲۳

به گزارش «ایلنا»، تعدادی از هنرمندان هنرهای تجسمی آثار خود را در رواق هنری برج میلاد تهران به نمایش عمومی گذاشته و در حراج آثار هنری که در برج میلاد تهران برگزار شد، خیرین با خریداری این آثار درصدد حمایت از بیماران سرطانی بیمارستان امید ارومیه برآمدند. در حراج آثار هنری استاد غلامحسین امیرخانی یکی از آثار خود را به ارزش ٥٠‌میلیون تومان به گنجینه بیمارستان امید ارومیه اهدا کرد. همچنین یکی از خیرین ١٠٠ میلیون تومان برای حمایت از بیماران سرطانی کمک کرد. مردم و خیرین دیگر نیز با خرید آثار هنری سایر هنرمندان به ارزش ١٠٠ میلیون تومان، از بیماران سرطانی حمایت کردند. نمایشگاه و حراج آثار هنرمندان  خوشنویسی، نقاشیخط و نقاشی کشور در برج میلاد به منظور حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بیمارستان امید برگزار شده است.

در این نمایشگاه که همزمان با اعیاد قربان و غدیر (دهه ولایت) در رواق هنری تهران برج میلاد تهران برگزار می‌شود ٩٠ اثر در رشته‌های خوشنویسی، نقاشیخط و نقاشی تا دوم آبان‌ماه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

برگرفته از
حراج آثار هنری در برج میلاد تهران
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “کمک ٢٥٠ میلیون تومانی هنرمندان و خیرین به بیماران سرطانی”
  1. سلام واقعا به بیماران سرطانی کمک میکنن ؟؟؟ از کی ؟؟ ولا من که دو این دوسال اون همه زیر قرض رفتیم مستجر هستیم کسی کمک به ما نکرد ما که کمک از کسی ندیدیم اگه واقیت داره خب به من هم بگن کجاست به خداوندی خداقسم ما که سی میلیون زیر قرض هستیم اما جایی را ندیدیم کمک کنن اگه کسی خبر داشت به منم ایمیل بده برم با تمام مدارکی که دارم با تشکر ایمیل من
    bayat.mahin2218@yahoo.com از قم هستم