صحبت‌های «شارلیز ترون» درباره‌ی «بلوند اتمی»؛ از انجام بدل‌کاری‌ها تا امکان ساخت دنباله‌ی فیلم

نویسنده:

۰۱:۲۹:۱۱

افتتاحیه‌ی فیلم «بلوند اتمی» دوشنبه‌ی گذشته در شهر لوس آنجلس برگزار شد و درآن، «شارلیز ترون» با همراهی کارگردان و سایر بازیگران فیلم از نحوه‌ی انجام بدل‌کاری‌ها و هم‌چنین امکان ساخت دنباله‌ی فیلم صحبت کرد.

در این فیلم اکشن که بر اساس داستان مصوری به نام The Coldest City ساخته شده است، «شارلیز ترون» اجرای صحنه‌ی‌های اکشن زیادی را پیش رو داشت؛ اما خوشبختانه کارگردان فیلم، «دیوید لیچ»، خود به عنوان یک بدلکار پا به دنیای سینما گذاشته بود و با حضور «مونیک گاندرتون» (بدل‌کار با تجربه‌ی کانادایی) همه چیز به خوبی پیش رفت.

«ترون» طی مصاحبه‌ای با «هالیوود ریپورتر» گفت:

“ما دنبال این [چنین فیلمی] بودیم و به مدت پنج و نیم سال آن را توسعه دادیم. فکر می‌کنم بعد از این مدت طولانی، فهمیدن اینکه روند فیلم توسط سکانس‌های اکشن جلو می‌رود، اجتناب ناپذیر باشد. من همیشه از این موضوع با خبر بودم و می‌دانستم که این فیلم چگونه از آب درخواهد آمد.”

کارگردان فیلم هم این مورد را اضافه کرد که:

“[برای یک فیلم اکشن] شما به بازیگرانی احتیاج دارید که به آن علاقه داشته باشند، در غیر این صورت شخصیت‌های واقعی و قابل لمس ایجاد نخواهد شد. موردی که من و «چاد استاهلسکی» (کارگردان جان ویک ۲) در کارگردانی به آن توجه داشتیم، آموزش بازیگرها بوده تا بتوانیم تاجای ممکن از خود آن‌ها در سکانس‌های اکشن استفاده کنیم.”

مسئول هماهنگ سازی بدل‌کاران، «سم هارگریو»، می‌گوید:

“شارلیز ۹۸ درصد سکانس‌های اکشن که شامل مبارزه و دویدن و… بودند، را خودش انجام داد. اما به دلیل شرایط بیمه نتوانست صحنه‌های پایین افتادن از پله‌ها و پرش از ارتفاع را انجام دهد.”

«ترون» برای شروع مجموعه‌ی اکشن خودش (مانند جان ویک و…)، در این فیلم حضور یافت و اگر دنباله‌ی «بلوند اتمی» ساخته شود، بدون شک نقش‌های بهتری در آینده به او پیشنهاد خواهد شد.

«کرت جانستد»، فیلم نامه نویس «بلوند اتمی» می‌گوید:

“من برای نوشتن دنباله‌ی فیلم آمادگی دارم. شارلیز دنبال یک فیلم اکشنِ شخصیت محور بود و من به او گفتم: این فیلم نامه را جوری می‌نویسم که انگار شخصیت اصلی یک مرد است‌؛ به طوری که همه‌ی بازیگران مرد این نقش را بخواهند. من مجموعه‌ای مانند جیسون بورن برای تو خلق می‌کنم. به نظر من مجموعه‌ی بلوند اتمی می‌تواند شامل ۳ فیلم با بیشتر باشد.”

در پایان «ترون» درباره‌ی اینکه ساخت دنباله‌ی فیلم چگونه خواهد بود، گفت:

“برای پیدا کردن ایده مناسب برای دنباله‌ به زمان احتیاج داریم، ولی صحبت‌ها در حال انجام هستند”

 «بلوند اتمی» جمعه آینده (۲۸ جولای) اکران خواهد شد.

برگرفته از
hollywoodreporter
لینک کوتاه