«آدام سندلر» با «نتفلیکس» برای ساخت چهار فیلم بلند همکاری می‌کند

نویسنده:

۰۷:۰۸:۱۴

این خبر در حالی اعلام شد که این وب سایت با خبر پخش و اکران همزمان قسمت دوم فیلم «ببر خیزان، اژدهای پنهان» با سینماهای IMAX-که اولین فیلم بلندی است که از این سایت پخش می‌شود-جنجال زیادی را بین اتحادیه سینمادارن آمریکایی ایجاد کرده است.

نتفلیکس در اطلاعیه خود اشاره می‌کند که سندلر «یکی از صداها و کاراکترهای خاص کمدی و یکی از ستاره‌های شاخص سینما» است. «تد ساراندوز» یکی از مسئولین نتفلیکس می‌گوید:"مردم فیلم های آدام را دوست دارند و آن‌ها را بارها و بارها تماشا می‌کنند. او برای مردم در تمامی سنین نه تنها در آمریکا، بلکه کل جهان جذاب است."

آدام سندلر، این بازیگر چهل و هشت ساله که به زودی فیلم جدیدش «Women and Children» اکران می‌شود، از همکاری با نتفلیکس ابراز شادی کرده است. از دیگر فیلم‌های سندلر که قبلاً ستاره برنامه تلویزیونی «Saturday Night Live» بوده، می‌توان به «The Waterboy»، «Grown Up»، «I Now Pronounce You Chuck and Larry» و «Punch-Drunk Love» اشاره کرد. او همچنین صداپیشگی خون آشام دوست داشتنی فیلم انیمیشن «هتل ترانسلوانیا» را بر عهده داشته است.

نتفلیکس که ابتدا کار خود را در سال 1997 به عنوان سرویس پستی اجاره دی‌وی‌دی شروع کرد، هم اکنون بیش از 50 میلیون مشترک در بیشتر از 40 کشور جهان دارد. این شرکت در حال حاضر به پخش و تهیه برنامه‌های تلویزیونی خود می پردازد که از جمله آن ‌ها می‌توان « House of Cards» و « Orange is the New Black» را نام برد.
 
پریاپورمند

برگرفته از
Netflix
لینک کوتاه

دیدگاه