آغاز عرضه رسمی Surface 2 و Surface pro 2 از امروز

نویسنده:

۱۲:۴۵:۵۳


محصولات این دو شرکت با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند اما هر دوی آن ها هدفی یکسان را دنبال می‌کنند : هر دوی آن ها سعی دارند تبلتی بسازند که نیازهای روزمره کاربران را به بهترین شکل ممکن برطرف کند.


Surface Pro 2 تنها مدلی است که واقعا امکان اجرای نرم افزارهای ویندوزی را داراست.

در سرفیس، مایکروسافت سعی کرده است قابلیت هایی فرای امکانات iPad تعبیه کند. هر دوی تبلت های سرفیس امکان اجرای Office 365 را دارند و این محصول به صورت رایگان همراه با Surface pro 2 در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. با به کارگیری پردازنده های  خارق العاده ای چون Nvidia tegra 4  در Surface 2 و Intel Core i5 در Surface Pro 2 ؛ این تبلت ها نه تنها برای مرور وب و ایمیل ها مناسب هستند بلکه برای انجام عملیات پردازشی واقعی در هر نوع کاربردی هم مناسب به نظر می رسند.

مایکروسافت با استفاده از کاور های Touch and Type که با وجود کانکتورهای آهن ربایی ، به خوبی تبلت های سرفیس را در خود جای داده و امکان استفاده بهتر را فراهم می کنند، گامی بسیار بزرگ رو به جلو برداشته است. با آنکه شرکت از رابط کاربری مدرن خود در هر دوی این تبلت ها بهره گرفته است ، کاربران می توانند از محیط کلاسیک Windows نیز استفاده کرده و از طریق آن به تنظیمات کنترل پنل دست یافته و فایل های شان را سازماندهی کنند.

با آنکه شاید Surface 2 از نظر انعطاف نرم افزاری عالی نباشد اما این نقص را با طراحی عالی  خود جبران می کند. این تبلت نسبت به Surface RT پیشین، باریک تر و سبک تر بوده و از طراحی کلاسیک تری بهره می برد. این دو تبلت به پایه های بهتری هم نسبت به قبل مجهز شده اند.

اما آیا به نظر شما این موارد برای جذب کاربران و دور نگاه داشتن آن ها از آیپدها کافی هستند؟ نظرتان را به ما بگویید و اجازه دهید بدانیم چرا شما استفاده از یکی از سرفیس ها را به آیپدها ترجیح می دهید. منتظر نظرات شما هستیم؛

برگرفته از
Surface 2 و Surface pro 2
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه