جسورترین اتومبیل‌های نمایشگاه پاریس ۲۰۱۴

نویسنده:

۱۲:۱۴:۵۱

Infiniti Q80
بهترین سدان جسور و بزرگ شرکت Infiniti در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد. ایده این Q80 بسیار شگفت‌آور بوده و به همه دنیا نشان داد که یک سدان می‌تواند تا چه اندازه زیبا باشد. این اتومبیل قرار است وارد خط تولید شود، اما مطمئن نیستیم که به همان اندازه که در نمایشگاه زیبا بود، زیبا باشد.
Lamborgini Asterion
این اتومبیل 900 اسب بخار از تمام بخش‌های نادرست گروه VW یا همان گروه فولکس‌واگن ساخته شده است. اما هنوز در مرحله ایده قرار دارد و اولین اتومبیل فوق سریع هیبریدی شرکت لامبورگینی است. اما این اتومبیل باید قبل از مرحله تولید، ظریف‌تر و بهتر شود.
Nissan Pulsar Nismo Concept
هاچ‌بک‌های شیک دنیا را می‌چرخانند. جدیدترین محصول شرکت نیسان دنیای هاچ‌بک‌ها را پرشورتر کرده است. این هاچ‌بک یک Pulsar است که از بخش Nismo رد شده و 250 اسب بخار قدرت دارد.
Volkswagen XL Sport
زمانی که گروه VW با ارائه Asterion شکست خورد، با این اتومبیل بازگشت. گروه VW اتومبیل هیبریدی XL خود را به دست آورد، تمام رقیب‌های هیبریدی را کنار زد و آن را با موتوری از Ducati جایگزین نمود. چرا هیچ کس قبلاً به این موضوع فکر نکرده بود؟
Ferrari 458 Speciale A
چه چیزی می‌تواند خاص‌تر از یک Ferrari 458 Speciale A باشد؟ این اتومبیل نمونه بدون سقف Ferrari 458 است و به جای سقف، 597 اسب بخار قدرت دارد.
Mercedes-AMG GT
شرکت مرسدس قبل از آغاز به کار نمایشگاه پاریس، اطلاعاتی در مورد اتومبیل AMG GT جدید خود منتشر کرده بود، اما این کار باعث نشد که اهمیت این اتومبیل در نمایشگاه کمتر شود. این اتومبیل 500 اسب بخار قدرت دارد. مطمئناً این اتومبیل بسیار خاص خواهد بود.

پریا اقدامی
 

برگرفته از
Paris Auto Show
لینک کوتاه

دیدگاه