معرفی سریال‌های درامی که قبل از هر چیز باید تماشا کنید

نویسنده:

۰۴:۱۱:۰۶

در این مقاله به معرفی سریال‌های درامی که ارزش وقت گذاشتن را دارند، خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

در این لیست سریال‌هایی مانند The Wire و The Sopranos حضور ندارند (اگر این دو سریال را ندیده‌اید، قبل از هر چیزی باید آن‌ها را تماشا کنید!)؛ چون هدف ما معرفی سریال‌هایی بوده که اکنون در حال پخش هستند یا به تازگی تمام شده‌اند.

The Leftovers

سریالی هیجان انگیز و پیچیده که می‌تواند احساسات هر کسی جریحه دار کند! فصل سوم آن جزو بهترین فصل‌های ساخته شده توسط HBO بود و توانست این سریال را به یکی از بهترین درام‌‎های تلویزیونی تبدیل کند.

 

Game of Thrones

هر کسی که سریال تماشا می‌کند، حتما «بازی تاج و تخت» را دیده و یا نامی از آن به گوشش خورده است. این سریال هر سال موفق می‌شود تا تماشاگرانش را به شگفتی وا دارد و هم‌چنین از داستانی غنی برخوردار است.

 

The Handmaid’s Tale

سریالی که نام شبکه‌ی Hulu را روی زبان‌ها انداخت. این سریال با روایت داستانی جذاب و متفاوت، نوع تفکر و احساسات مردمی که در یک مقطع زمانی خاص زندگی می‌کردند را به تصویر می‌کشد.

 

Fargo

ممکن است فصل سوم به اندازه‌ی فصل‌های گذشته‌ی سریال خوب نباشد، اما هم‌چنان شاهد یک داستان درگیر کننده و بازی‌های عالی از این سریال هستیم.

 

The Americans

خیلی‌ها می‌گویند:«ریتم سریال کند شده است.» ولی نباید فراموش کرد که بعضی مواقع، فصل یکی به اخر مانده‌ی سریال‌ها شکل نامشخصی به خود می‌گیرد. بنابراین فصل ششم و آخر این سریال می‌تواند عالی از آب در بیاید.

 

Better Call Saul

این سریال که یک پیش‌درآمد بر Breaking Bad (سریالی که در همه‌ی لیست‌ها، در میان ۳ سریال برتر درام قرار دارد) محسوب می‌شود، تا اینجا عالی عمل کرده است. علی رغم سایه‌ی سنگین Breaking Bad، این سریال با گذشت هر فصل بهتر و بهتر می‌شود.

 

The Crown

سریالی با داستان و بازیگران عالی که قطعا جای پیشرفت دارد. اگر به تاریخ علاقه‌مند هستید، از دیدن این سریال پشیمان نخواهید شد.

 

Westworld

یک سریال عالی (و پرهزینه) دیگر از شبکه HBO. این سریال با داستانی هیجان انگیز و درگیر کننده از همان ابتدا طرفداران زیادی به خود جذب کرد و بدون شک با دیدن قسمت اول این سریال، آن را تا آخر ادامه خواهید داد.

 

Legion

سریالی خوب با داستانی غیر قابل پیش‌بینی که می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

 

Guerilla

این سریال کوتاه یکی از بهترین درام‌هایی است که از وجود آن خبر نداشته‌اید!

 

Rectify

با وجود کند بودن داستان سریال، بسیاری از منتقدین دیدن آن را پیشنهاد می‌کنند. حالا که سریال تمام شده است، با حوصله به دیدن ۳۰ قسمت آن بپردازید تا آن را خوب درک کرده و از آن لذت ببرید.

 

Black Mirror

یکی از بهترین سریال‌های درام که خلاقیت آن پایانی ندارد. اگر دنبال یک سریال کوتاه و خوب می‌گردید، Black Mirror را تماشا کنید.

 

American Gods

اگر زیاد سخت‌گیر نباشید، جلوه‌های ویژه و داستان خوب این سریال قطعا نظر شما را جلب خواهد کرد.

 

برگرفته از
hollywoodreporter
لینک کوتاه