ارائه گران‌قیمت‌ترین ساعت اندرویدی توسط LG

نویسنده:

۰۵:۱۹:۴۶

ساعت اصلی G Watch در ماه ژوئن با قیمت 229 دلار عرضه شد. این ساعت صفحه نمایشی چهار گوشه شبیه ساعت Gear Live شرکت سامسونگ داشت که دقیقاً همان روز در بازار عرضه شده بود. انتقادات از G Watch نسبتاً تند بود، اما مشخص بود که طرفداران ساعت‌های هوشمند منتظر ساعت هوشمند گرد Moto 360 بودند تا تصمیم بگیرند.

شرکت LG تقریباً بلافاصله شروع به انتشار طرح‌هایش برای ساخت ساعت هوشمندی با صفحه نمایش گرد یعنی G Watch R کرد. روز 6 اکتبر، این شرکت اعلام کرد که ساعت هوشمند اصلاح شده و جدیدش روز 14 اکتبر  در کره جنوبی عرضه خواهد شد، اما خبر مهم‌تر این است که قیمت این ساعت 352000 وان (واحد پول کره جنوبی) خواهد بود. این قیمت معادل 327 دلار آمریکا است و با این قیمت، G Watch R گران‌ترین ساعت هوشمند اندرویدی خواهد بود که تاکنون عرضه شده است.

این قیمت با احتساب مالیات تعیین شده، یعنی قیمت اصلی این ساعت 290 دلار است. نسل اول ساعت G Watch هم‌اکنون در سایت آمازون به قیمت 180 دلار، Gear Live به قیمت 200 دلار و حتی Moto 360 به قیمت 250 دلار به فروش می‌رسد. در واقع، تنها ساعت هوشمندی که قیمت آن بالا است، ساعت اپل است که قرار است با قیمت 350 دلار عرضه شود.

مطمئناً ساعت G Watch R نسبت به نسل قبل خود بسیار بهتر است، اما آیا آنقدر بهتر است که به جای ساعت اپل، G Watch R را بخریم؟

پریا اقدامی

برگرفته از
G Watch R
لینک کوتاه

دیدگاه