فصل جدید سریال Louie به این زودی‌ها پخش نخواهد شد

نویسنده:

۰۷:۵۶:۲۲

Louie نام سریالی به نویسندگی «لوئیس سی.کی» است که تاکنون ۵ فصل از آن از شبکه‌ی FX پخش شده است. بیش از ۳ سال از اتمام فصل پنجم این سریال می‌گذرد، ولی این سریال هنوز تمدید یا لغو نشده است.

 

«لوئیس سی.کی» در مراسم «انجمن منتقدان تلویزیون» (TCA) در این باره توضیح داد:

[اگر فصل جدید سریال ساخته شود] فکر نمی‌کنم مانند گذشته آن را بسازم. من دیگر آن فرد (لوئی: شخصیت اصلی سریال که خود سی.کی نقش او را بازی می‌کند) با تی‌شرت‌های سیاه کثیف که دو فرزند کوچک دارد نیستم؛ چون آن ها دیگر بزرگ شدند. اگر ادامه‌ی سریال را بسازم، یک نسخه‌ی جدید خواهد بود که با فصل‌های گذشته تفاوت دارد. اما در نهایت نمی‌توانم مطمئن باشم و زیاد درمورد آن فکر نمی‌کنم.

 

سریال Louie کم‌و‌بیش بر اساس زندگی «لوئیس سی.کی» ساخته شده بود و داستان یک کمدین اهل نیویورک به نام لوئی را روایت می‌کرد که به تازگی طلاق گرفته و دو دختر کوچک هم دارد.

 

در مراسم «انجمن منتقدان تلویزیون» «لوئیس سی.کی» در جایگاه سریال Better Things که آن را همراه با «پاملا ادلون» ساخته است، حضور یافت. به نظر می‌رسد که در حال حاضر «سی.کی» با سریال Better Things مشغول است و قصد ساختن فصل جدیدی از سریال خودش را ندارد. او می‌گوید:

من عاشق سریال ساختن هستم و اکنون نیز در سریال [Better Things] با او (اشاره به ادلون) همکاری دارم.

پیش از این شبکه‌ی FX از آمادگی خود برای ساخت فصل ششم Louie صحبت کرده بود و اینکه هر‌ وقت «سی.کی» بخواهد، آن‌ها شرایط ساخت فصل جدید را فراهم خواهند کرد.

 

رئیس FX، «جان لندگارف» می‌گوید:

خبر جدیدی از فصل ششم Louie در دست نیست. این احتمال وجود دارد که فصل جدید هرگز ساخته نشود. هم‌چنین ممکن است در طی ۳۰ سال آینده شاهد ۴ یا ۵ فصل دیگر از این سریال باشیم. من هنوز به این سریال امید دارم…

 

وی با اشاره به تغییرات «سی.کی» در چند سال اخیر ادامه می‌دهد:

او نسبت به زمانی که آخرین فصل Louie را ساخت، بسیار تغییر کرده است. وضیعت مالی او از گذشته بسیار بهتر شده و به نظرم بازی کردن در نقش لوئی (که پول زیادی نداشت) برای او مصنوعی شده است. اگر او فصل جدیدی بسازد، تماشاگران شاهد سریال کاملا متفاوتی خواهند بود.

 

با توجه به انتخاب «پاملا ادلون» برای ایفای نقش اصلی در Better Things، تاثیر «سی. کی» در این سریال بهتر حس می‌شود؛ چراکه او در گذشته از «ادلون» برای ایفای نقش در هر دو سریالش (Lucky Louie و Louie) استفاده کرده بود. فصل دوم Better Things با نویسندگی «لوئیس سی.کی» و بازی «پاملا ادلون» قرار است در بیست‌و‌سوم شهریور از شبکه‌ی FX پخش شود.

برگرفته از
IndieWire.com
لینک کوتاه