Halo: Spartan Strike برای کامپیوتر، سرفیس و ویندوز فون تایید شد

نویسنده:

۱۲:۴۳:۵۷

343 Industries به سایت خبری IGN توضیح داد که این عنوان هم‌زمان با اتفاقات Halo 2 در New Mombasa آغاز می‌شود و سپس به 5 سال بعد و جنگ با Prometheans جهش می‌کند. گیمر‌ها می‌توانند کنترل وسایل نقلیه‌ای چون Warthog، خودرو چهارچرخ معروف سری Halo، را در اختیار بگیرند و با بهره‌گیری از سلاح‌های مختلف، مراحل بازی را یکی پس از دیگری طی کنند.
از تغییرات و ویژگی‌های Spartan Strike می‌توان به کنترل تصحیح یافته با جوی‌استیگ‌های مجازی، نشانه‌گیری و پرتاب نارنجک دقیق‌تر و برنامه چالش‌هایی به مدت 25 هفته اشاره کرد. گیمر‌ها همچنین می‌توانند پاداش‌هایی را برای استفاده در Halo: The Master Chief Collection، آزاد کنند.

Halo: Spartan Strike از 21 آذر برای کامپیوتر، تبلت سرفیس و ویندوز فون قابل دریافت خواهد بود؛ علاقه‌مندان می‌توانند تمامی نسخه‌های ذکر شده را با قیمت 6 دلار و یا نسخه تکی کامپیوتری بازی را از Steam خریداری کنند.

Halo: Spartan Assault در ماه جولای 2013 برای ویندوز 8 و سیستم عامل ویندوزفون منتشر شد، هر چند که در ماه دسامبر نسخه 360 و Xbox One این عنوان نیز وارد بازار شدند.  این عنوان نیز وارد بازار شدند. 343 Industries برنامه مشابهی را برای Halo: Spartan Strike اعلام نکرده است.
 
پدرام بهادری
 

برگرفته از
Halo: Spartan Strike
لینک کوتاه

دیدگاه