رونمایی از ساعت هوشمند Puls

نویسنده:

۰۶:۲۱:۲۹


 اما این اتفاق نیفتاد، با این حال دیگر اهمیتی ندارد؛ زیرا بالاخره از این ساعت رونمایی و برخی از مشخصات آن منتشر شد. علیرغم مدل‌های دیگر، این ساعت هوشمند می‌تواند بدون نیاز به یک گوشی هوشمند کار کند. این ساعت از طریق شرکت AT&T برای مشتریان آمریکا ارائه خواهد شد.

از آنجا که این ساعت نیازی به گوشی هوشمند ندارد، کاربران می‌توانند از این ساعت مستقیماً استفاده کرده و با آن تماس بگیرند یا تماس‌ها را پاسخ دهند. همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، Puls بیشتر شبیه دستبند است تا ساعت مچی. صفحه نمایش آن شکلی خمیده داشته و ظریف است. این ساعت از اندروید انشعابی بهره می‌برد.
متأسفانه در مراسم رونمایی این ساعت اطلاعات بسیار کمی در مورد سخت‌افزار آن منتشر شد. این ساعت از Qualcomm Snapdragon برخوردار است و با یک بار شارژ تا 5 ساعت کار می‌کند. البته این میزان کارکرد برای یک روز کاری کافی نیست، اما برای یک ساعت هوشمند مناسب است.

در کنار این ساعت، یک دستیار دیجیتالی مبتنی بر صدا به نام AneedA وجود دارد که کلمات را به راحتی تشخیص می‌دهد. قیمت این ساعت هوشمند و زمان عرضه آن هنوز مشخص نیست. این ساعت از طریق شرکت O2 به مشتریان بریتانیایی عرضه خواهد شد.پریا اقدامی
 

برگرفته از
ساعت هوشمند Will.i.am
لینک کوتاه