کمپانی وارنر و «DC» تا سال ۲۰۲۰ فیلم‌های ابرقهرمانی می‌سازند

نویسنده:

۱۲:۵۶:۲۴

 طرفداران داستان‌های مصور هفته خوبی را گذراندند. بعد از اینکه ماروِل اخبار جدیدی را در مورد داستان «Civil War» و «کاپیتان آمریکا 3» منتشر کرد، حالا نوبت شرکت «دی سی» بود تا خبر اکران فیلم‌های جدیدش را اعلام کند.

 مدیر کمپانی برادران وارنر «کن تسوجیهارا» این خبر را در مراسم معرفی شرکت تام وارنر اعلام کرد. در این مراسم اعلام شد که فیلم « Batman v Superman: Dawn of Justice» تنها شروعی از سری فیلم‌های مشترک DC و وارنر تا سال 2020 خواهد بود. این استودیو اعلام کرد که حداقل 11 فیلم در صف اکران قرار گرفته اند و فیلم « Justice League 2» در سال 2019 و « Cyborg» و « Green Lantern» در سال 2020 اکران خواهند شد.

فیلم‌هایی که اکران آن‌ها تأیید شده عبارتند از:
2016
Batman v Superman: Dawn of Justice و فیلم Suicide Squad(استودیو هنوز لیست بازیگران این فیلم را اعلام نکرده است)
2017
Wonder Woman و قسمت اول Justice League که توسط زک اسنایدر کارگردانی می‌شود.
2018
فیلم‌های The Flash و Aquaman
2019
فیلم Shazam با بازی دواین جانسون(راک) و قسمت دوم Justice League
2020
Cyborg و Green Lantern.

شرکت DC که به نوعی رقیب شرکت مارول در زمینه داستان‌های مصور حساب می‌شود، تصمیم گرفته تا مانند مارول دنیای جدیدی برای تماشاچیان سینما خلق کند و به نظر می‌رسد که با تأیید اکران این 11 فیلم قصد تسخیر و گرفتن گیشه‌های سینما را از مارول دارد. با این حال باید منتظر ماند و دید که چه بازیگران و کارگردانانی برای این فیلم‌ها انتخاب می‌شوند و باید امیدوار باشیم که نتیجه فیلم‌های ناامید کننده‌ای از آب درنیایند!

پریا پورمند

برگرفته از
فیلم‌های ابرقهرمانی
لینک کوتاه