قرارداد ۸۰ میلیون دلاری «اَدل» و سونی

نویسنده:

۱۲:۱۷:۲۵


بر اساس گزارشات، او در حال حاضر در مذاکره برای خروج از قرارداد خود را با شرکت «XL Records» است. او برای 8 سال با این شرکت قرار داشت و دو آلبوم بسیار موفق خود «19» و «21» را توسط این شرکت منتشر کرد.
گفته می‌شود قسمتی از این قرارداد – که یکی از بزرگترین قراردهای تاریخ موسیقی است – شامل برنامه‌ای برای عازم کردن این خواننده برای شروع  تور کنسرت‌های جهانی خود است.
مدیریت برنامه‌های ادل، در فکر درخواست 100 میلیون دلار از شرکت سونی برای خرید سومین آلبوم او از شرکت «XL Recordings» بود، اما به نظر می‌رسد که آن‌ها برای مبلغ پایین تری توافق خواهند کرد.

یک منبع آگاه می‌گوید: «سونی ادل را می‌خواهد و آن‌ها تلاش خود را برای قرارداد بستن با او متوقف نمی‌کنند. این مبلغ واقعاً زیادی است و این به ادل کمک می‌کند تا لِیبل ضبط خود را داشته باشد و این به معنی آن است که او می‌تواند سهم بیشتری از سود فروش و کنسرت‌هایش دریافت کند. او هرگز تور جهانی برگزار نکرده و این می‌تواند منبع درآمد زیادی برای او باشد. تمامی نشانه ها حاکی از این است که ادل با سونی قرارداد را امضا خواهد کرد و این یک همکاری بزرگ خواهد بود.» ادل در حال حاضر در آمریکا با شرکت سونی همکاری می‌کند.
این اخبار کمی بعد از آن منتشر شد که گزارشی در مورد همکاری ادل و «XL Recordings» مشخص کرد که او در سال جاری آلبوم دیگری توسط این شرکت منتشر نخواهد کرد.

پریا پورمند
 

برگرفته از
Adele
لینک کوتاه

دیدگاه