جیمز بلانت: «آهنگ Youre Beautiful آزار دهنده است!»

نویسنده:

۰۱:۰۰:۵۵

آهنگ «You're Beautiful» که با انتشار در سال 2005 موفقیت آنی نصیب جیمز بلانت کرد، بر صدر تمامی جداول موسیقی از آمریکا گرفته تا استرالیا قرار گرفت. جیمز بلانت در آخرین مصاحبه‌اش با مجله «هِلو!»(!Hello) گفت: "این آهنگی بود که به زور از گلوی مردم با گفتن «تو زیبا هستی» پایین داده و بعد آزاردهنده شد و سپس مردم خواننده‌اش را با آن کلمه شناختند."

در این آهنگ که تا به حال بیش از سه میلیون نسخه فروخته است، جیمز بلانت داستانی در مورد دیدن عشق قدیمیش  را همراه با مردی دیگر در مترو، میخواند. این موسیقیدان 40 ساله همچنین اضافه کرد که موسیقی او تا به حال به سوی مخاطبین زن نشانه رفته شده و او مخاطبین مذکر را از دست داده است. او می‌گوید: "نوع بازاریابی مرا به عنوان فردی کاملا جدی و در عین حال صمیمی تصویر کرده، در حالی که آن ‌طور که تمامی دوستانم می‌دانند، من همه چیزی به جز این نوع شخصیت هستم! من تعدادی آهنگ‌ با فضای احساسی زیاد و تم تیره روزی دارم که مرا برای آن‌ها می‌شناسند، اما فکر می‌کنم حالا دیگر آن دوره تمام شده است."

آلبوم «بازگشت به بدلام»(Back to Bedlam) که شامل آهنگ «You're Beautiful» است، پرفروش ترین آلبوم بریتانیا در دهه 2000 شد و در سراسر جهان نیز به موفقیت بی نظیری دست پیدا کرد.

پریا پورمند

برگرفته از
Youre Beautiful
لینک کوتاه

دیدگاه