عرضه عنوانی جدید از سوی خالق Angry Birds

نویسنده:

۰۱:۱۱:۳۵

این‌بار به جای پرتاب کردن پرنده‌ای خشمگین، Retry کنترل هواپیمایی کوچک را در اختیار شما می‌گذارد و وظیفه شما این است که از اصابت به موانع و اشیای داخل بازی خودداری کنید.

گیم‌پلی بازی از این جهت که باید تعادل هواپیما را نگه دارید و موانع را پشت سر بگذارید، بسیار شبیه به عنوان اعتیادآور Flappy Bird و بازی Copter می‌باشد.
هر چند که Retry با فراهم کردن قابلیت کنترل هواپیما و اجرا حرکاتی مثل حلقه زدن و سقوط، خود را کمی از دو عنوان ذکر شده جدا می‌کند.
هر چند اجرا حرکات مختلف و کنترل هواپیما ابداً آسان نیست، و اینجاست که نام بازی(تلاش دوباره) معنا پیدا می‌کند. مشخص است که Rovio از موفقیت غیرقابل انکار بازی بسیار سخت Flappy Bird و Swing Copters درس گرفته است.


با تمام کردن هر مرحله، روندی مشخص شده روی نقشه را دنبال خواهید کرد. Retry عنوانی رایگان است، هر چند که برای خرید سکه‌های داخل بازی باید مبلغی را پرداخت کنید، از این سکه‌ها می‌توان برای ردکردن مراحل سخت بازی استفاده کرد.
ساخت Retry با مشکلات متعددی رو به رو بوده است. استودیو Rovio چندی پیش 130 نفر از کارمندان خود را از کار بیکار کرد، و پس از افت 52 درصدی سود این استودیو در سال مالی 2013، Rovio تایید کرد که فرد دیگری جایگزین رئیس استودیو، Mikael Hed، خواهد شد.

Retry را می‌توانید برای سیستم عامل اندروید از گوگل‌پلی، و برای iOS از اپ‌استور دریافت نمایید.
 

  
پدرام بهادری
 
برگرفته از
Retry
لینک کوتاه

دیدگاه