هما؛ روزنامه یاران احمدی‌نژاد

نویسنده:

۱۲:۲۸:۴۱

عبدالرضا داوری از هوادران احمدی‌نژاد در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر از انتشار روزنامه‌ای به اسم "هما" خبر داد.

 داوری در مطلبی که در توییتر منتشر کرده، نوشته است این روزنامه همزمان با روز تولد محمود احمدی نژاد، رئیس دولت های نهم و دهم منتشر می‌شود. 

 در همین رابطه روزنامه آرمان در گفت‌و‌گویی که با مدیر مسئول هما انجام داده، اشاره کرده که گویا این روزنامه قرار است فعلا به صورت اینترنتی منتشر شود. 

 درودیان، از چهره‌های رسانه‌ای نزدیک به احمدی‌نژاد، در این گفت‌وگو گفته است: «روزنامه‌های شهروند و ایران که به عنوان روزنامه‌های حامی احمدی‌نژاد شناخته می‌شدند نشریاتی دولتی هستند که به ارگان‌های مختلف وابستگی دارند. اما روزنامه ما هویتی متفاوت دارد. البته ما سخنگوی احمدی‌نژاد نیستیم اما این روزنامه، روزنامه جریان احمدی‌نژاد است. روزنامه‌ای که دوست ندارد وارد مسائل سیاسی به شکلی که در مطبوعات دیگر است، شود و سعی دارد رویکرد فرهنگی را دنبال کند. مسائل فرهنگی و اجتماعی برای ما اولویت بالاتری دارد.»

 از درودیان درباره حضور شخصیت‌های رسانه‌ای حامی احمدی نژاد در هما پرسیده شده که وی پاسخ داده است: «من و دکتر داوری حضور داریم. اما فعلا افرادی مثل آقای کلهر و جوانفکر در این جمع حضور ندارند. آقای داوری رئیس شورای سیاستگذاری و من مدیر مسئول هما هستم.»

برگرفته از
هما
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “هما؛ روزنامه یاران احمدی‌نژاد”
  1. باسلام وخسته نباشيد به دكتروشماياران نازنينش من همه جوره به دكترمديونم فقط ميخوام خدمتي براش انجام بدم ميخوام توموفقيت بعدي دكترسهمي داشته باشم وارزومازنزديك دكتررازيارت كنم ممنون

  2. با سلام وخسته نباشید خدمت اقای احمدی نژاد
    من چندبار ازتون تقاضا کردم بهتون نامه دادم که خونه ندارم بازنشسته هستم'ازتون خواهش میکنم پاسخ بدید'