فیلم‌های ابرقهرمانی سینما را تسخیر می‌کنند

نویسنده:

۰۲:۵۴:۴۳

«کوین فیگ» رئیس شرکت مارول در مراسمی برای طرفداران که در هالیوود برگزار شد، نام 8 فیلمی که این شرکت در 5 سال آینده روانه سینماها می‌کند را اعلام کرد؛ اولین فیلم از این مجموعه فیلم «Doctor Strange»(داستان جراح اعصابی که به جادو روی می‌آورد) است که در سال 2016 اکران می‌شود.

اما مهم‌ترین این فیلم‌ها، دو فیلم «Black Panther» و «Captain Marvel» بودند. با اینکه مارول قهرمانانی چون «بیوه سیاه»(با بازی اسکارلت جوهانسون) را دارد، فیلم «Captain Marvel» اولین فیلم مارول خواهد بود که در آن یک زن نقش اصلی را ایفا می‌کند و به نظر می‌رسد که این تلاشی برای جذب بیشتر مخاطبین زن است. فیگ اضافه کرد که هنوز برای بازیگری که این نقش را بازی کند تصمیمی گرفته نشده است.

«چادویک بازمن» بازیگر سیاهپوست 42 ساله که در سومین فیلم کاپیتان آمریکا نیز حضور دارد، به اولین ابرقهرمان سیاهپوست نقش اصلی فیلم‌های مارول تبدیل می‌شود. او در فیلم «Black Panther»(یوزپنگ سیاه) که در سال 2017 اکران می‌شود بازی خواهد کرد.
در این مراسم که روز سه شنبه(28 اکتبر) برگزار شد، کریس ایوانز(بازیگر نقش کاپیتان آمریکا) و رابرت دانی جونیور(بازیگر نقش آیرون‌من) نیز حضور داشتند. این دو که در فیلم «Captain America: Civil War»  رو به روی هم قرار می‌گیرند به شوخی به جنگ با یکدیگر با بازی سنگ کاغد قیچی پرداختند.

در لیست زیر فیلم‌هایی که استودیو مارول تا 5 سال آینده راهی سینماها خواهد کرد را می‌بینید:
 

“Captain America: Civil War” – May 6, 2016
“Doctor Strange” – Nov. 4, 2016
“Guardians of the Galaxy 2” – May 5, 2017
“Thor: Ragnarok” – July 28, 2017
“Black Panther” – Nov. 3, 2017
“Avengers: Infinity War – Part 1” – May 4, 2018
“Captain Marvel” – July 6, 2018
“Inhumans” – Nov. 2, 2018
“Avengers: Infinity War – Part 2” – May 3, 2019
 

پریا پورمند

برگرفته از
فیلم‌های ابرقهرمانی
لینک کوتاه

دیدگاه