آخرین فیلم «رابین ویلیامز» با مشکل اکران رو به رو شده است

نویسنده:

۰۲:۵۷:۲۵

فیلم «بلوار»(Boulevard) که نمایش قسمتی آن در جشنواره فیلم ترایبکا نیویورک نقدهای مثبتی را جذب کرد، آخرین فیلمی است که رابین ویلیامز در آن به ایفای نقش پرداخت و تنها چند هفته بعد از آن، خودکشی این بازیگر برنده اسکار در ماه آگوست دنیا را در حیرت فرو برد.

با وجود تقاضاهایی که برای اکران آخرین فیلم ستاره «Good Will Hunting» وجود دارد، سازندگان این فیلم هنوز موفق به پیدا کردن پخش کننده‌ای برای فیلم «بلوار» نشده‌اند. فیلم «بلوار» قرار بود تا چند ماه پیش اکران شود اما عدم وجود حمایت مالی مانع اکران این فیلم شده است.

منبع آگاهی در این مورد گفت: "این بسیار غم انگیز است اما به نظر می‌رسد که فیلم «بلوار» هرگز روشنایی روز را نخواهد دید. پیدا کردن یک حامی مالی برای این فیلم بسیار مشقت‌بار بود و تمامی بازیگران و دست اندارکاران تلاش خود را کرده‌اند، اما این تلاش‌ها نتیجه‌ای نداشته است." با این حال فیلم «بلوار» هنوز کاملا از سوی تمامی حامیان رد نشده، و نماینده ویلیامز در این مورد نظری نداده است.

رابین ویلیامز قبل از مرگش فیلم «بلوار» را فیلمی «زیبا و غم انگیز اما قوی» توصیف کرده بود. هنوز 3 فیلم دیگر با بازی رابین ویلیامز در صف اکران قرار دارند: فیلم «شبی در موزه: راز مقبره»( Night at the Museum: Secret of the Tomb) که در ماه دسامبر اکران می‌شود، فیلم « A Merry Friggin' Christmas» که در هفتم نوامبر به سینماها می‌آید و «Absolutely Anything» که ویلیامز در آن صداپیشگی سگی را به عهده داشته است.

پریا پورمند

برگرفته از
رابین ویلیامز
لینک کوتاه

دیدگاه