انتشار کتابی جدید از مجموعه «Game of Thrones»

نویسنده:

۰۳:۲۶:۲۷

جرج آر.آر. مارتین نویسنده مجموعه پر طرفدار «Game of Thrones» که سال‌هاست طرفدارانش را منتظر چاپ قسمت جدید این کتاب گذاشته است، کتابی جدیدی در مورد تاریخچه دنیای خیالیش به نام «دنیای یخ و آتش: تاریخ ناگفته وستروس»( The World of Ice and Fire: The Untold History of Westeros) چاپ کرد. این کتاب شامل تصویرسازی‌های بی نظیری از هنرمندان متفاوت نیز است. مارتین در مورد تصویرسازی‌های این کتاب که تک تک صفحه‌های آن را می‌پوشانند بسیار وسواس به خرج داده و تعدادی از بهترین تصویرسازان فانتزی را برای این کار به خدمت گرفته است.

مارتین در مورد این کتاب 300 صفحه‌ای می‌گوید: "این کتاب بزرگتر از چیزیست که انتظار داشتم. من چیزهایی که فکر می‌کردم وقت زیادی نمی‌گیرند را شروع کردم و آن‌ها زیاد و زیادتر شدند. این دنیا بزرگ است و بزرگتر هم می‌شود. کتاب جدید هزاران سال تاریخچه وستروس، اِسوس و دیگر سرزمین‌های دور و نزدیک آن‌ها را بازگو می‌کند." در این کتاب مذاهب جدیدی نیز معرفی می‌شود و خوانندگان در مورد چگونگی زاده شدن یک اژدها نیز اطلاعاتی کسب می‌کنند.

آمازون این کتاب جدید را «به زیبایی تصویرسازی شده» به همراه مقادیر زیادی از وقایع هیجان انگیز، جنگ‌های حماسی، رقابت‌های تلخ و شورش‌های شجاعانه توصیف می‌کند.
با این حال طرفداران آرزو می‌کنند که او به جای انتشار این کتاب، هر چه زودتر نوشتن کتاب ششم خود را که «بادهای زمستان»(The Winds of Winter) نام دارد تمام می‎کرد. اولین کتاب از مجموعه «نغمه یخ و آتش» در سال 1996 منتشر شد و در طی این سال‌ها انتشار آن بسیار به کندی پیش رفته است.

شخصیت‌های این مجموعه

برخی تصویرسازی‌های این مجموعه
 
پریا پورمند

 

برگرفته از
Game of Thrones
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “انتشار کتابی جدید از مجموعه «Game of Thrones»”