همکاری «جرج کلونی» و «برادران کوئن»

نویسنده:

۰۶:۴۷:۳۱

به گفته شرکت یونیورسال پیکچرز در روز چهارشنبه(29 اکتبر) کارگردانان برنده جایزه اسکار، جوئل و ایتان کوئن معروف به برادران کوئن، برای ساخت یک فیلم کمدی با بازی جرج کلونی، اسکارت جوهانسون و چنینگ تتوم با این شرکت قرارداد بسته‌اند.

به گفته دست اندرکاران، فیلم «درود بر سزار!»( Hail, Caesar) که برای اکران در فوریه سال 2016 برنامه ریزی شده، داستان یک دلال استودیویی خواهد بود که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. در این فیلم که داستانش در عصر طلایی هالیوود اتفاق می‌افتد، بازیگران دیگری چون جاش برولین، رالف فینس، تیلدا سوینتون و جونا هیل نیز به ایفای نقش خواهند پرداخت.

برادران کوئن اولین اسکار خود را برای نوشتن فیلمنامه فیلم «فارگو» در سال 1996 دریافت کردند و در سال 2007 نیز در سه بخش از جمله بهترین کارگردانی و بهترین فیلم با فیلم «No Country for Old Men» موفق به دریافت سه جایزه اسکار شدند. این دو برادر فیلمساز که اولین فیلم بلندشان را در ۱۹۸۴ ساختند، کار نوشتن فیلمنامه، تهیه کنندگی، کارگردانی و تدوین و فیلم‌هایشان را به طور مشترک انجام می‌دهند.

آن‌ها همچنین در نوشتن فیلمنامه فیلم «Unbroken» که توسط آنجلینا جولی کارگردانی شده و در ماه دسامبر توسط استودیو یونیورسال اکران می‌شود، شرکت داشته‌اند.

پریا پورمند

برگرفته از
فیلم کمدی
لینک کوتاه

دیدگاه