جمع آوری ۱ میلیون پوند در ۵ دقیقه بعد از پخش ویدیو «Band Aid 30»

نویسنده:

۰۸:۴۴:۳۱

باب گلدوف که مدیریت این گروه را بر عهده دارد پاسخ خارق العاده مردم نسبت به نسخه جدید آهنگ «Do They Know It’s Christmas» را که بعد از رأی گیری برنامه تلویزیونی «X Factor» پخش شد، ستود. قطعه‌هایی از این آهنگ برای بحران شیوع ویروس ابولا در غرب آفریقا بازنویسی شده است.

گلدوف می‌گوید: "این عصر دیجیتالی و واقعاً هیجان انگیز است! ما این تک آهنگ را در برنامه X Factor تبلیغ کردیم و سایمون کاول 5 دقیقه از برنامه را به ما اختصاص داد. تنها بعد از چهار یا پنج دقیقه ما یک میلیون جمع آوری کردیم. آمار سفارشات و خرید این آهنگ خیره کننده است."

 ویدیوی رسمی این آهنگ، با نشان دادن صحنه‌هایی دلخراش از قربانیان در حال مرگ ابولا که توسط دکترها از خانه‌هایشان خارج می‌شوند، آغاز شده و سپس به استودیو ناتیگ هیل جایی که جمعی از ستارگان مشهور این آهنگ را ضبط کرده‌اند، کات می‌خورد.
وان دایرکشن، اد شیران، الی گولدینگ، سم اسمیت، بستل، کریس مارتین و ریتا اورا از خوانندگانی هستند که در خواندن این آهنگ مشارکت داشته‌اند.

بابا گلدوف در برنامه X Factor حضور پیدا کرد تا این آهنگ را معرفی و همه را برای خرید آن، اگرچه آن را دوست بدارند یا نه، تشویق کند. او گفت: "این ویروس می‌تواند هر لحظه به میان ما بیاید و ضد بشریت ترین بیماری حال حاضر است. ما می‌توانیم آن را متوقف کنیم و این کار را خواهیم کرد، ما از پرستاران و دکترهایی که به آن جا می‌روند و دولتی که دنیا را برای مبارزه با این ویروس رهبری می‌کند، حمایت می‌کنیم."

وزیر خزانه داری بریتانیا جرج آزبورن، از دریافت مالیات فروش این آهنگ-که برای دانلود بر روی آیتونز به قیمت 99پنی گذاشته شده- چشم پوشی کرده است.

پریا پورمند

 

برگرفته از
Band Aid 30
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “جمع آوری ۱ میلیون پوند در ۵ دقیقه بعد از پخش ویدیو «Band Aid 30»”