حضور آنتونی هاپکینز در سریال علمی-تخیلی «Westworld»

نویسنده:

۱۲:۰۳:۰۶

آنتونی هاپکینز(بازیگر فیلم‌هایی چون سکوت بره‌ها و هانیبال) در این مجموعه-که اولین سریالی خواهد بود که او به صورت منظم در آن حضور دارد-نقش مخترعی را بازی می‌کند که یک پارک تفریحی بزرگسالان را همراه با جمعی از روبات‌های انسان مانند اداره می‌کند. به گفته شبکه HBO در توییتر، این مجموعه در سال 2015 پخش خواهد شد.

سریال «Westworld» توسط جی. جی. آبرامز و بریان برک از کمپانی برادران وارنر و شرکت تلویزیونی «Bad Robot Productions» تهیه و تولید می‌شود. به گفته منابع، روبات‌های انسان نمای این سریال می‌توانند کشته شوند و دوباره با شخصیت‌های متفاوت بازگردند. این به بازیگران این سریال این امکان را می‌دهد تا در نقش‌های متفاوت بازی کنند. از جمله بازیگرانی که بازی در نقش این ربات‌ها را بر عهده دارند می‌توان به جمیز مَرسدن، ایوان ریچل‌وود، تاندی نیوتن، اد هریس، میراندا اوتو و جفری رایت اشاره کرد. در این سریال بر خلاف سریال‌های چون «American Horror Story» و «True Detective» که با هر فصل بازیگران عوض می‌شوند، بازیگرها قراردادهای بلند مدت امضا کرده به بازی در سریال ادامه خواهند داد.

«Westworld» دومین پروژه مشترک شبکه HBO و کمپانی برادران وارنر است. جی. جی. آبرامز که تهیه کنندگی این مجموعه را برعهده گرفته، قبلاً بر روی سریال‌هایی چون «Fringe»، «Alcatraz» و «Lost» کار کرده است. او هم اکنون مشغول کار بر روی قسمت هفتم جنگ ستارگان است و در ساخت قسمت‌های جدید دو فیلم «مأموریت غیر ممکن» و «پیشتازان فضا» نیز دست دارد.

پریا پورمند

 

برگرفته از
Westworld
لینک کوتاه

دیدگاه