رکورد سریع‌ترین تایپ بر روی یک آیفون ۶ پلاس شکسته شد! + ویدیو

نویسنده:

۰۵:۱۵:۴۹

زمانی که این نوجوان برزیلی رکورد سریع‌ترین تایپ جهان را با استفاده از یک سامسونگ گلکسی S4 شکست، میلیون‌ها کاربر آیفون گریستند.
آن‌ها می‌خواستند که رکورد این نوجوان را بشکنند، اما کیبورد Fleksy که Filho استفاده کرد و باعث می‌شود تایپ کردن سرگرم کننده و بسیار سریع‌تر اتفاق بیفتد، برای سیستم عامل iOS شرکت اپل ارائه نشده بود.

 اما حالا، این کیبورد برای iOS نیز ارائه شده و Felho رکورد سریع‌ترین تایپ را بر روی آیفون 6 پلاس شکسته است.
Felho در ماه می توانست با استفاده از گلکسی S4 یک پیام متنی 25 کلمه‌ای را در عرض 18.19 ثانیه بنویسد.

اما در حال حاضر وی موفق شد در حضور داوران گینس همان کلمات را در 17.00 ثانیه بنویسد. وی می‌گوید: «واقعاً نمی‌دانم چرا بر روی آیفون سریع‌تر نوشتم. شاید به دلیل تفاوت در اندازه صفحه نمایش باشد یا شاید به دلیل سرعت واکنش صفحه لمسی است. با این حال، خوشحالم که می‌توانم بر روی هر دو دستگاه از کیبورد Fleksy بهره ببرم».
مطمئناً وی تعداد دفعات تمرین خود را ثبت نکرده است. البته این سوءظن وجود دارد که در این مدت زمان وی جمله مورد نظر را آن‌چنان به ذهنش سپرده است که همانند تایپ یک عبارت کوتاه مانند «خانه من، ساعت 8 ب.ظ» است.

با این حال این پیروزی متعلق به این نوجوان است و هیچ‌کس نمی‌تواند این موضوع را انکار کند. به ویژه با توجه به این که برزیل نتوانست برنده جام جهانی فوتبال شود، این پیروزی ارزش زیادی دارد.
خوب شما هم می‌توانید تمرین کنید. اما به ویدئوی تمرین Marcel نگاه کنید تا ببینید چگونه این کار را انجام می‌دهد.

 

 
 

پریا اقدامی

 
برگرفته از
رکورد تایپ
لینک کوتاه

دیدگاه