عذرخواهی یوبی‌سافت بابت باگهای نسخه جدید «فرقه قاتلان»

نویسنده:

۱۲:۱۰:۳۰


این استودیو روز گذشته اعلام کرد که به تمام خریداران Assassin's Creed Unity (فرقه قاتلان : اتحاد)، نسخه رایگان افزونه جدید Dead Kings را هدیه خواهد داد. این افزونه بخش‌های جدیدی را به بازی «فرقه قاتلان» می‌افزاید.
 
البته این ایده ناب و تازه‌ای نیست و قبلا هم توسعه‌دهندگانی چون Driveclub به همین شکل از مشتریان ناراضی عذرخواهی کرده بودند. اما یوبی‌سافت یک قدم فراتر رفته و به خریداران Assassin's Creed Unity Gold Edition یا کسانی که نسخه معمولی آن را به همراه Season Pass خریده‌اند، امکان دریافت انتخابی نسخه رایگان Watch Dogs یا Far Cry 4 را هم خواهند داد.
 
کسانی که پیش از این عضو یوبی‌سافت بوده و نسخه مشکل دار فرقه قاتلان را دریافت کرده بودند، شامل این هدایای رایگان هستند، اما کسانی که پس از رفع باگ آن را می‌خرند، دیگر هدیه رایگانی در کار نخواهد بود.  این شرکت بازی‌ساز به صراحت اعلام کرده که مرتکب برخی اشتباهات در این بازی شده. باید امیدوار باشیم که این هدایای رایگان درس لازم را به آنها آموخته باشد تا بازیهای آینده‌شان را بدون مشکل راهی بازار کنند.
 
بازی,گیم,باگ,یوبی سافت,فرقه قاتلان,فرقه قاتلان اتحاد,فار کرای,واچ داگز,Watch Dogs,Far Cry 4,Season Pass ,Assassin's Creed Unity Gold Edition,Dead Kings,Assassin's Creed Unity,ubisoft
 

عباس واحدی
 
 

برگرفته از
Assassin’s Creed: Unity
لینک کوتاه

دیدگاه