حضور «جنیفر لارنس» در جدول ۴۰ آهنگ برتر انگلستان

نویسنده:

۰۴:۲۳:۴۷

جنیفر لارنس بازیگر 24 ساله آمریکایی، برای اولین بار با تک آهنگ «The Hanging Tree» از فیلم جدیدش «The Hunger Games: Mockingjay»، در جدول آهنگ‌های برتر انگلستان در بین 40 آهنگ اول قرار گرفت.

این آهنگ توسط «جیمز نیوتون هاوارد» تنظیم شده و لارنس در آن می‌خواند. او در اوایل این ماه در برنامه «دیوید لترمن» صدای خود را مانند «ایمی واین هاوسی که کَر آهنگ است» توصیف کرده بود.
جنیفر لارنس در فیلم «Hunger Games» نقش دختر نوجوان شجاعی به نام «کتنس اِوِردین» را بازی می‌کند که بر علیه حکومت دنیایش به پا برمی‌خیزد. در این فیلم «لیام همزوُرت» و «جاش هاچرسن» نیز ایفای نقش می‌کنند.

بر اساس آمار منتشر شده، آهنگ جدید این فیلم «The Hanging Tree» هم اکنون در رتبه  بیست و نهم جدول 40 آهنگ برتر قرار گرفته است.
قسمت اول فیلم «The Hunger Games: Mockingjay» رکورد فروش سال جاری در گیشه‌ها را در سینماهای آمریکا و انگلستان شکسته است و لقب پرفروش‌ترین افتتاحیه سال 2014 را از آن خود کرده است.

مجموعه فیلم‌های «The Hunger Games» بر اساس رمان‌های مشهوری به همین نام نوشته سوزان کالیز ساخته شده‌اند. این مجموعه کتاب فقط در آمریکا بیش از 65 میلیون نسخه فروخته است و به عنوان محبوب ترین کتاب بعد از مجموعه کتاب‌های هری پاتر شناخته می‌شود.
آخرین فیلم این مجموعه، قسمت دوم «The Hunger Games: Mockingjay» در نوامبر 2015 در سینماها اکران می‌شود.

پریا پورمند
 

برگرفته از
جنیفر لارنس
لینک کوتاه

دیدگاه